ZTE Blade A310 cena od 87,90 € | Pricemania

ZTE Blade A310

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Mobilné telefóny

Dotykový displej Telefón je vybavený displejom s veľkosťou 5 palcov. Je tak vhodný na prácu ale aj zábavu ako hranie hier či surfovanie po internete. Jeho rozlíšenie tvorí 480 x 854 pixelov. Samozrejmosťou displeja je LED podsvietenie pre lepšie ovládanie v tmavom prostredí. Predná a zadná kamier Telefón ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis


Dotykový displej
Telefón je vybavený displejom s veľkosťou 5 palcov. Je tak vhodný na prácu ale aj zábavu ako hranie hier či surfovanie po internete. Jeho rozlíšenie tvorí 480 x 854 pixelov. Samozrejmosťou displeja je LED podsvietenie pre lepšie ovládanie v tmavom prostredí.

Predná a zadná kamier
Telefón disponuje dvojicou kamier. Zadná hlavná kamera má rozlíšenie 8 MpX a podporuje funkciu automatického zaostrovania. Predná kamera má rozlíšenie 2 MpX a je skvelá na robenie selfie fotografií či telefonovanie spojené s videohovorom. Súčasťou telefónu je podpora siete WiFi ale aj pripojenia Bluetooth.

Kapacita
Plynulý chod telefónu zabezpečí procesor a operačná pamäť. Výkonný procesor sa stará o to, aby boli všetky úlohy plnené okamžite. Osobné dáta ako fotografie, hudbu a iné môžete ukladať na vnútornú pamäť veľkú 8 GB. Operačná pamäť telefónu poskytuje miesto vo veľkostí 1 GB. Telefón tak zabezpečí dostatok úložného miesta pre vaše súbory.

Operačný systém
S operačným systémom Android 6.0. budete mať nielen prehľad o spotrebe a výkone svojho telefónu, ale aj otvorené dvere k tisícom aplikácii, ktoré si môžete stiahnuť z Android obchodu, s ktorými sa nudiť určite nebudete. Okrem toho tiež zaručuje príjemné a ľahko ovládateľné užívateľské prostredie.

Parametre

Výrobca: ZTE
 
Farba: čierna
Operačný systém: Bez OS
Pamäť RAM: 0,032 GB
Podpora pamäťových kariet: micro SD
Rozlíšenie displeja: 160x128 px
Použitie telefónu: Pre seniorov
Vnútorné úložisko: 64 GB
Konštrukcia telefónu: Klasický
Typ SIM karty: Klasická SIM
Internet v mobile: 4G LTE

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny ZTE, najprezeranejšie produkty ZTE alebo najlacnejšie Mobilné telefóny.

Reklama