MyPhone CPA Halo 13

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 36,00 € Ihneď Do obchodu

Mobilný telefón nielen pre seniorov s farebným 2.4 "displejom s veľkými znakmi a fotokontakty, SOS tlačidlo, svietidlo, hovoriace tlačidlá, FM rádio, Bluetooth, microSDHC, nabíjací stojan. buďte stále v spojení so svojimi milovanými s telefónom CPA Halo 13. Tento "véčkový" telefón má veľký farebný displej, ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Mobilný telefón nielen pre seniorov s farebným 2.4 "displejom s veľkými znakmi a fotokontakty, SOS tlačidlo, svietidlo, hovoriace tlačidlá, FM rádio, Bluetooth, microSDHC, nabíjací stojan. buďte stále v spojení so svojimi milovanými s telefónom CPA Halo 13. Tento "véčkový" telefón má veľký farebný displej, ktorý vás oslní reálnym a ostrým zobrazením farieb.

Telefón je vybavený aj základnými multimediálnymi funkciami ako je FM rádio, prehliadač obrázkov alebo hudobný prehrávač. Do telefónu je možné vložiť pamäťovú kartu až do kapacity 16 GB, na ktoré môžete mať uloženú svoju obľúbenú hudbu alebo obrázky. Samozrejmosťou je tiež vstavaný budík s jednoduchým nastavením. Telefón okrem iného disponuje svietidlom, vďaka ktorej zaobstaráte fotografie za zlých svetelných podmienok, alebo si proste len ,prisvietite po tme.

Parametre. Rozmery: 102,5 x 52 x 19,8 mm. Hmotnosť: 100 g. Displej (uhlopriečka): farebný (2,4 "). Rozlíšenie displeja: 240 x 320 px. GSM pásmo: 900/1800 MHz. FM rádio: áno. Bluetooth: 3.0 s A2DP. Pohotovostná doba: až 10 dní. Doba hovoru: až 5 hodín. Doba nabíjania: približne 3 hodiny. Typ nabíjačky: micro USB. Batérie: 800 mAh Li-Ion. Podpora pamäť. kariet: až do 16 GB.

Fotoaparát: 0,3 Mpx. Veľkosť SIM karty: klasická (2ff). SAR: 0,442 W / kg. Obsah balenia. Telefón, cestovné nabíjač, stojan na nabíjanie, batérie a návod v češtine a slovenčine.

Vývoj ceny

Týždeň: 4.25 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny MyPhone alebo najprezeranejšie produkty MyPhone.