Lenovo Moto G5

TOP 19
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 132,00 € Ihneď Do obchodu

Novinka na trhu. Piatu generácia radu Moto G spája kovová konštrukcia s vodeodolnou vrstvou, takže sa nemusíte obávať telefonovania v daždi ani jemného ošplechnutia vodou. Na ponáranie do vody ale zabudnite. Päťpalcový displej má stále Full HD rozlíšenie 1080 x 1920 bodov a chráni ho sklo Gorilla Glass ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Lenovo Moto G5

Popis

Novinka na trhu. Piatu generácia radu Moto G spája kovová konštrukcia s vodeodolnou vrstvou, takže sa nemusíte obávať telefonovania v daždi ani jemného ošplechnutia vodou. Na ponáranie do vody ale zabudnite. Päťpalcový displej má stále Full HD rozlíšenie 1080 x 1920 bodov a chráni ho sklo Gorilla Glass tretej generácie. V kovovom tele sa ukrýva osemjadrový procesor a 16 GB úložisko.

Moto G5 je vybavené 5-megapixelovou prednou kamerou so širokouhlou šošovkou a 13 Mpix zadným fotoaparátom s PDAF zaostrovaním a nahrávaním Full HD videí. Fotoaparát vďaka Moto akciám zapnete aj bez toho, aby ste museli vstupovať do menu telefónu. Spustí sa jednoduchým zatrasením, opätovné zatrasenie predne z hlavného na predný snímač a dvojitým seknutím sa zapne LED blesk vo funkcii baterky.

Využitím funkcie Moto Displej rýchlo získate prehľad o notifikáciách bez potreby odomknutia smartfónu.

Vývoj ceny

Týždeň: 20.96 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Lenovo alebo najprezeranejšie produkty Lenovo.