ECG MK 123

TOP 9
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 279,90 € Ihneď Do obchodu

Klimatizácia 1350 W, energ. trieda A, pre miestnosti 18 - 25 m3, chladiaci výkon 12000 BTU/hod., funkcia chladenie, ventilácia, prietok vzduchu 420 m3/hod., termostat 17 - 30 °C, diaľkové ovládanie, panel s displejom a dotykovým ovládaním, 24 hodinový časovač. Urobte si príjemné prostredie pre prácu ...viac

Popis

Klimatizácia 1350 W, energ. trieda A, pre miestnosti 18 - 25 m3, chladiaci výkon 12000 BTU/hod., funkcia chladenie, ventilácia, prietok vzduchu 420 m3/hod., termostat 17 - 30 °C, diaľkové ovládanie, panel s displejom a dotykovým ovládaním, 24 hodinový časovač. Urobte si príjemné prostredie pre prácu i relax. Mobilná klimatizačná jednotka ponúka chladenie, ventilátor aj odvlhčovanie pre kanceláriu alebo menšia miestnosť. Je vhodným riešením všade tam, kde nie je možné použiť klasické klimatizácie a tam, kde bude chladenie ocenené zvlášť za horúcich letných dní. Navyše pracuje s nízkou hlučnosťou, takže sa môžete nerušene venovať ďalším činnostiam v komfortne klimatizovanej miestnosti.

Urobte si príjemné prostredie na prácu i relax. Mobilná klimatizačná jednotka ponúka chladenie, ventilátor aj odvlhčovanie pre kanceláriu alebo menšiu miestnosť. Je vhodným riešením všade tam, kde nie je možné použiť klasické klimatizácie a tam, kde bude.

Vývoj ceny

Týždeň: 9.4 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné klimatizácie ECG alebo najprezeranejšie produkty ECG.