Numark M101 cena od 80,00 € | Pricemania

Numark M101

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 80,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Mixážne pulty

podporuje marking psa Marking dummy 250 g bol špeciálne vyvinutý na tréning zlepšovania markingu psa. Vďaka dvom kontrastným farbám zlepšujete schopnosť Vášho psa markovať. Bez ohľadu na to v akom teréne práve trénujete, letiaci dummy je oveľa lepšie viditeľný. Tento dummy pomáha systematicky rozvíjať ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

podporuje marking psa
Marking dummy 250 g bol špeciálne vyvinutý na tréning zlepšovania markingu psa. Vďaka dvom kontrastným farbám zlepšujete schopnosť Vášho psa markovať. Bez ohľadu na to v akom teréne práve trénujete, letiaci dummy je oveľa lepšie viditeľný. Tento dummy pomáha systematicky rozvíjať schopnosť psa markovať. Dummy má kratšie telo a guľatý priemer pre správne prinášanie a úchop v strede aportu.

Vyrobený z kvalitného odolného materiálu, môže sa použiť vo vode a pachovať.
Materiál: 100 % bavlna
Dĺžka: cca 19 cm
Priemer: cca 6 cm


Upozornenie: Dummy nie sú určené na hranie a preťahovanie. Dummy nahrádza pri tréningu zver a jeho účelom je trénovanie prinášania, resp. hľadania. Nenechávajte Vášho psa s dummy bez dozoru a nedovoľte mu ho obhrýzať.

Ak sú dummy po tréningu mokré, ponechajte ich voľne sušiť na vzduchu, nie na priamom slnku.
Kontrolujte pravidelne stav Vašich tréningových pomôcok a ak zistíte ich poškodenie, nepoužívajte ich ďalej. Predídete tak možnému poraneniu Vás alebo Vášho psa.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mixážne pulty Numark, najprezeranejšie produkty Numark alebo najlacnejšie Mixážne pulty.

Reklama