Merkur 6 cena od 109,00 € | Pricemania

Merkur 6

TOP 2
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 109,00 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Merkur stavebnice

Veľká štvorvrstvová klasická stavebnica. Táto stavebnica je veľmi obľúbená pre bohatosť jednotlivých súčiastok a možnosti stavby veľa modelov. Táto zostava obsahuje väčšinu súčiastok ako Merkur M5 a ešte celý rad ďalších súčiastok ako sú veľké traktorové kolesá, ozubené prevodové kolesá, dlhé uholníky, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Merkur 6

Popis

Veľká štvorvrstvová klasická stavebnica. Táto stavebnica je veľmi obľúbená pre bohatosť jednotlivých súčiastok a možnosti stavby veľa modelov. Táto zostava obsahuje väčšinu súčiastok ako Merkur M5 a ešte celý rad ďalších súčiastok ako sú veľké traktorové kolesá, ozubené prevodové kolesá, dlhé uholníky, pásky atď. Súčasťou stavebnice je veľká návodová knižka s návodom na stavbu rôznych modelov ako je traktor, veľký žeriav, kolesové rýpadlo, nákladný automobil atď. Zo stavebnice je možné zostaviť prevody a veľké stroje. Mladý konštruktér má dostatok súčiastok na zostavenie modelov podľa svojej fantázie. Počet dielov v tejto sade je 940 ks, rozmery balenia sú 370 x 540 x 50 mm. Merkur je variabilná česká stavebnica s dlhoročnou tradíciou. Hra pre deti predstavuje zábavu a zároveň napomáha rozvoju jemnej motoriky, zručnosti, predstavivosti a trpezlivosti. Naviac rozvíja i technické myslenie. Stavebnica je kovová, vhodná pre deti od 6 rokov. Výhodou je, že zaujme nielen deti, ale aj tatinkov a deduškov. A spoločne strávený čas s deťmi nič nenahradí.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
Ing.Fr.DobrodenkaPred 6 rokmi a 2 mesiacmi

Dúfam veľmi dobrý produkt. Rozhodli sme sa na základe skúseností s pred 30 rokov - používal syn a na základe výstavy v Trenčíne - videl vnuk. Cena je primeraná. Doporučujem, lebo rozvíja technické myslenie detí.

  • To ohodnotí môj vnuk na vianoce.
  • Nepoznám

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Merkur stavebnice Merkur, najprezeranejšie produkty Merkur alebo najlacnejšie Merkur stavebnice.

Reklama