Merkur 4 cena od 53,99 € | Pricemania

Merkur 4

TOP 7
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 53,99 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Merkur stavebnice

Dvojvrstvá klasická veľká stavebnica. Stavebnica obsahuje mimo základnej zostavy dielov aj súčiastky nutné pre stavbu nákladných automobilov, formúl a lietadiel. Súčasťou stavebnice je samozrejme veľká návodová knižka s návodom na stavbu 40 rôznych modelov ako je nákladný automobil, lunochod, buggy, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Merkur 4

Popis

Dvojvrstvá klasická veľká stavebnica. Stavebnica obsahuje mimo základnej zostavy dielov aj súčiastky nutné pre stavbu nákladných automobilov, formúl a lietadiel. Súčasťou stavebnice je samozrejme veľká návodová knižka s návodom na stavbu 40 rôznych modelov ako je nákladný automobil, lunochod, buggy, formula, žeriav atď. Počet dielov v tejto sade je 602 ks, rozmery balenia sú 360 x 270 x 55 mm. Stavebnica sa hodí pre deti od 6 rokov. Výhodou je, že zaujme nielen deti, ale aj tatinkov alebo deduškov. A spoločne strávený čas s deťmi nič nenahradí. Merkur je variabilná česká stavebnica s dlhoročnou tradíciou. Hra pre deti predstavuje zábavu a zároveň napomáha rozvoju jemnej motoriky, zručnosti, predstavivosti a trpezlivosti. Naviac rozvíja i technické myslenie. Stavebnica je kovová, vhodná pre deti od 6 rokov.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
AlenaPred 6 rokmi a 1 mesiacom

Doporučujem

  • Ešte neviem,lebo je to darček ,ale ak je taka ako pred niekoľkými rokmi ,keď som sa s takouto podobnou hravala tak super.
  • Neviem
10
Pred 6 rokmi a 1 mesiacom

hra, z ktorej nevyrastiete

  • posluzi viacerym generaciam
  • nemam nic

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Merkur stavebnice Merkur, najprezeranejšie produkty Merkur alebo najlacnejšie Merkur stavebnice.

Reklama