Dotyk cena od 6,90 € | Pricemania

Dotyk

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 9,99 € Do 24 hodín Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Ľúbostné romány, erotika

Odvaha. Veľmi silné slovo, ešte silnejší čin. Len vykročiť, prekonať seba. Vďaka odvahe sa mohla túžba po láske zmeniť v realitu, vďaka nej môže tento príbeh lásky uzrieť svetlo sveta v podobe knihy. Sen sa stáva skutočnosťou. Váhavosť bola prekonaná rozhodnutím pozrieť sa pravde do očí. Vyjsť z tieňa ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Dotyk

Popis

Odvaha. Veľmi silné slovo, ešte silnejší čin. Len vykročiť, prekonať seba. Vďaka odvahe sa mohla túžba po láske zmeniť v realitu, vďaka nej môže tento príbeh lásky uzrieť svetlo sveta v podobe knihy.

Sen sa stáva skutočnosťou. Váhavosť bola prekonaná rozhodnutím pozrieť sa pravde do očí. Vyjsť z tieňa strachu z nepochopenia. Cesta k pravde a dobru vedie len cez vieru v čistú lásku a nádej, že takáto láska existuje. Vo všetkých podobách, bez rozdielu veku, vyznania, miesta a času. Táto cesta je spôsob, ako uspokojiť túžbu ľudí po naplnenom živote, ako dať životu zmysel.

O toto ide autorke v jej prvotine, príbehu s prvkami cestopisu, múdrostí filozofie a silného ľúbostného príbehu. Verím, že jej presvedčivé podanie Vás osloví.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Ľúbostné romány, erotika, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie {STRING_THREE}.

Reklama