Uniroyal RainExpert 3 205/60 R16 92V

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Uniroyal – RainExpert 3 je novinka z koncernu Continental, ktorá sa umiestnila na vrchole testov jedných z najznámejších organizácii – ADAC a OAEMTC pri rozmere 185/60 R14 H.Vďaka vyváženým jazdným vlastnostiam a výbornému výkonu na mokrých vozovkách obsadil dezén RainExpert najvyššie priečky výsledkových ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

  • Uniroyal – RainExpert 3 je novinka z koncernu Continental, ktorá sa umiestnila na vrchole testov jedných z najznámejších organizácii – ADAC a OAEMTC pri rozmere 185/60 R14 H.
  • Vďaka vyváženým jazdným vlastnostiam a výbornému výkonu na mokrých vozovkách obsadil dezén RainExpert najvyššie priečky výsledkových listín s hodnotením "obzvlášť odporúčaná".
  • Nová pneumatika Uniroyal RainExpert 3 ponúka viac, než kedykoľvek predtým: vyššiu odolnosť proti aquaplaningu, skrátenie brzdnej dráhy a predĺženie životnosti. Novinka je vyrábaná v 78 rôznych verziách, vo veľkostiach 13" až 16"a je ideálna pre vozidlá od triedy super-mini a kompaktných vozidiel až po strednú triedu.
  • Hydrodynamický dezén behúňa zabezpečuje rýchlejší odvod vody. Pomocou špeciálneho sklonu lamiel dochádza počas brzdenia k zvýšenej tuhosti behúňa, ktorá sa prejaví v kratšej brzdnej dráhe na mokrom povrchu, čo prispieva k zvýšenej bezpečnosti na cestách. Abrazívne opotrebenie pneumatiky je nízke a vďaka dobre vyváženej tuhosti pneumatiky aj rovnomerne rozdelené. Táto vlastnosť zvyšuje už aj tak dlhú životnosť pneumatiky. 
  • Uniroyal RainExpert je vybavená systémom indikátorov opotrebenia behúňa, ktoré majú varovať vodiča hneď, ako dôjde k opotrebeniu na stanovený limit. Dažďová kvapka na ramenných bokoch vyznačuje, kde sa indikátory nachádzajú. Ďalším užitočným prvkom pre zvýšenie životnosti pneumatiky je VAI vizuálny indikátor opotrebenia pneumatiky.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Uniroyal, najprezeranejšie produkty Uniroyal alebo najlacnejšie Letné pneumatiky.

Reklama