Semperit Van Life 195/70 R15 97T cena od 53,10 € | Pricemania

Semperit Van Life 195/70 R15 97T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 95,27 € Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Van-Life - Záťažová pneumatika. Prekonáva gravitáciu. Pre MPV, minibusy a ľahké dodávkové vozidlá. Uľahčuje prácu s ťažkým nákladom. Kvalita od Semperitu zaisťuje maximálnu bezpečnosť, dokonca aj v náročných podmienkach. Vysoká odolnosť voči aquaplaningu. Vhodná napríklad pre vozidlá Mercedes Sprinter, ...viac

Popis

Van-Life - Záťažová pneumatika. Prekonáva gravitáciu. Pre MPV, minibusy a ľahké dodávkové vozidlá. Uľahčuje prácu s ťažkým nákladom. Kvalita od Semperitu zaisťuje maximálnu bezpečnosť, dokonca aj v náročných podmienkach. Vysoká odolnosť voči aquaplaningu. Vhodná napríklad pre vozidlá Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Opel Movano.

  • Vysoká odolnosť voči aquaplaningu
  • Bezpečný brzdný výkon aj pri vysokom zaťažení
  • Dobrá odozva riadenia a stabilita v zákrutách
Vysoká odolnosť voči aquaplaningu. Široké obvodové drážky umožňujú vysokú absorpciu vody a zlepšujú tak odvod vody z dezénu. Vplyv: zlepšená ochrana proti aquaplaningu. Bezpečný brzdný výkon aj pri vysokom zaťažení. Široké obvodové pásy pre zlepšený kontakt s vozovkou a dobrý prenos hnacích síl na vozovku. Vplyv: kratšia brzdná dráha dokonca aj s vyšším zaťažením. Dobrá odozva riadenia a stabilita v zákrutách. Prepracovaný dizajn dezénových blokov zaisťuje dobré vedenie a zároveň aj smerovú stabilitu pri prejazde zákrutou. Väčšia šírka blokov a pásov znamená vyššiu tuhosť v radiálnom a axiálnom smere a garantuje smerovú aj jazdnú stabilitu a dobrý brzdný výkon za všetkých jazdných situácií. Vplyv: bezpečná jazda na rovných aj úzkych kľukatých cestách.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Semperit, najprezeranejšie produkty Semperit alebo najlacnejšie Letné pneumatiky.

Reklama