Semperit Speed Life 2 245/45 R19 102Y cena od 124,40 € | Pricemania

Semperit Speed Life 2 245/45 R19 102Y

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 126,60 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Speed-Life 2 - Športová pneumatika. Užite si jazdu v horách. Pre výkonné vozidlá strednej triedy, luxusné vozidlá a SUV. Optimálne všestranné vlastnosti pre bezpečnú jazdu po celé leto. Kvalita od Semperitu zaisťuje maximálne bezpečie, dokonca aj v náročných podmienkach. Excelentný brzdný výkon na mokrých ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Semperit Speed Life 2 245/45 R19 102Y

Popis

Speed-Life 2 - Športová pneumatika. Užite si jazdu v horách. Pre výkonné vozidlá strednej triedy, luxusné vozidlá a SUV. Optimálne všestranné vlastnosti pre bezpečnú jazdu po celé leto. Kvalita od Semperitu zaisťuje maximálne bezpečie, dokonca aj v náročných podmienkach. Excelentný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Vhodné napríklad pre vozidlá VW Scirocco, Peugeot 307 CC a Audi Q3.

  • Excelentný brzdný výkon na mokrých vozovkách
  • Vynikajúci handling na suchom povrchu
  • Nižší valivý odpor pre lepší kilometrový výkon
Excelentný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Veľký počet lamiel hrán zvyšuje vodnú disperziu, čím sa zvyšuje kontaktná plocha pre prenos sily na ceste. Vaša výhoda: krátka brzdná dráha aj na mokrých povrchoch. Vynikajúci handling na suchom povrchu. Tuhé obvodové stredové rebro zvyšuje bočnú tuhosť v strede behúňa, čo vedie k zníženiu deformácie dezénu. Vaša výhoda: vysoká presnosť riadenia vďaka okamžitému prenosu sily, a to aj pri malých uhloch natočenia volantu. Nižší valivý odpor pre lepší kilometrový výkon. Zlepšený miešací postup "blue silica" vytvára silnejšie chemické väzby medzi silikou a kaučukovými polymérmi. Vyššie kohézne sily medzi molekulami znižujú energetické straty a zároveň zvyšujú odolnosť voči opotrebovaniu  a zlepšujú prenos síl. Vaša výhoda: znížený valivý odpor a zvýšenie životnosti plus zachovanie dobrých brzdných vlastností.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Semperit alebo najprezeranejšie produkty Semperit.

Reklama