Nokian Line SUV 235/55 R17 103V cena od 94,33 € | Pricemania

Nokian Line SUV 235/55 R17 103V

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 112,64 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Nokian Line SUV Maximálna výkonnosť na mokrom povrchu Letná pneumatika Nokian Line SUV, určená na univerzálne použitie na SUV vozidlách, ponúka jazdný komfort, vysoké výkony a vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu. Táto pneumatika je správnou voľbou pre vodičov, ktorí kladú dôraz na jazdnú bezpečnosť, ...viac

Popis

Nokian Line SUV Maximálna výkonnosť na mokrom povrchu Letná pneumatika Nokian Line SUV, určená na univerzálne použitie na SUV vozidlách, ponúka jazdný komfort, vysoké výkony a vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu. Táto pneumatika je správnou voľbou pre vodičov, ktorí kladú dôraz na jazdnú bezpečnosť, ale zároveň si chcú vychutnať výkon svojich SUV tak na nerovnom povrchu, ako aj v mestskej premávke. Odolnosť pneumatiky je zvýšená vďaka technológii aramidových bočníc Nokian Tyres. Zmes gumy na bočniciach obsahuje extrémne odolné aramidové vlákna, vďaka ktorým sú vystužené a zosilnené bočnice odolné voči nečakaným nárazom a prierazom. Pneumatika Nokian Line SUV má zároveň vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu a je vysoko odolná pred vznikom aquaplaningu.

  • Aramidom zosilnená stavba pre jedinečnú odolnosť
  • Prvotriedny komfort, maximálna výkonnosť a nízka spotreba paliva
  • Extrémna bezpečnosť na mokrých cestách
ARAMIDOVÉ BOČNICE – Odolné ako nikdy predtým Pneumatiky Nokian s technológiou aramidových bočníc ponúkajú mimoriadnu bezpečnosť a trvanlivosť pri náročných poveternostných podmienkach a nerovnomerných cestných povrchoch. Ich neporovnateľne silné bočnice sú mimoriadne odolné voči opotrebovaniu a prerezaniu. Aramidové vlákna vystužujú a zosilňujú bočnicu, čo jej umožňuje vydržať nárazy a prierezy ešte lepšie.

Rovnaký materiál sa používa aj v leteckom a zbrojárskom priemysle. Tiež sa úspešne používa v nepriestrelných vestách.

Aramid chráni pneumatiky Nokian. Pneumatiky Nokian chránia životy.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Nokian, najprezeranejšie produkty Nokian alebo najlacnejšie Letné pneumatiky.

Reklama