Matador MP44 205/65 R15 94H cena od 46,10 € | Pricemania

Matador MP44 205/65 R15 94H

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 46,10 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Excelentná na suchej i mokrej vozovke. Pre kompaktné a strednú triedu vozidiel. Výborná ovládateľnosť a ochrana proti aquaplaningu. Matador je značka s dlhou tradíciou a širokou ponukou spoľahlivých pneumatík. Skvelá ovládateľnosť v zákrutách. Vhodná napríklad pre vozidlá Škoda Rapid, VW Golf a Peugeot ...viac

Na sklade

Porovnanie cien Matador MP44 205/65 R15 94H

Popis

Excelentná na suchej i mokrej vozovke. Pre kompaktné a strednú triedu vozidiel. Výborná ovládateľnosť a ochrana proti aquaplaningu. Matador je značka s dlhou tradíciou a širokou ponukou spoľahlivých pneumatík. Skvelá ovládateľnosť v zákrutách. Vhodná napríklad pre vozidlá Škoda Rapid, VW Golf a Peugeot 308. Maximálna bezpečnosť pre automobily strednej a vyššej strednej triedy.Novinka pre letnú sezónu 2009 v segmente letných vysoko-výkonových HIGH PERFORMANCE pneumatík pre automobily strednej a vyššej strednej triedy automobilov. Asymetrický dezén MP 44 Elite 3 v porovnaní s predchodcami MP 42 Elite 2 a MP 43 Aquilla Evo má posilnené vlastnosti v oblasti ovládateľnosti, bezpečnosti jazdy na mokrom a suchom povrchu, komforte a životnosti.Pneumatika MP 44 Elite 3 bola vyvinutá pre automobily strednej a vyššej strednej triedy, kde dosahuje  krátke brzdné dráhy na mokrých a suchých vozovkách a vysokú priľnavosť pri handlingu – ovládaní vozidla. Pneumatiky MP 44 Elite 3 budú dostupné v 34 rozmeroch  v 15" a 16",  od šírky profilu pneumatiky 185 mm do maximálnej šírky profilu 225 mm. Pneumatiky sú schválené pre nasledovné rýchlostné kategórie: "T"  do 190 km/hod (118 mph),  " H "  do 210 km/hod (131 mph), "V" do 240 km/hod (149 mph),  "W" do  270 km/hod (168 mph).

  • Inovatívny design Asymetrického-nesmerového dezénu
  • Vynikájúci brzdný výkon na mokrom a suchom povrchu
  • Presné ovládanie a vysoká stabilita jazdy
  • Neobyčajne dobrá trakcia obzvlášť na mokrých vozovkách
  • Vysoký kilometrový výkon a nízka spotreba paliva
Skvelá ovládateľnosť v zákrutách. Asymetrický dezén s kompaktným, uzavretým ramenom vydrží ešte extrémnejšie bočné sily. To má za následok vynikajúcu stabilitu pri zatáčaní. Excelentný handling. Tuhé obvodové rebrá zvyšujú stabilitu behúňa pneumatiky a poskytujú vynikajúcu ovládateľnosť. Efektívna ochrana proti vzniku aquaplaningu. Široké obvodové drážky a otvorená vnútorná oblasť pneumatiky zaisťujú rýchly odvod vody. Prínosom je účinná ochrana proti nebezpečenstvu vzniku aquaplaningu.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Matador, najprezeranejšie produkty Matador alebo najlacnejšie Letné pneumatiky.

Reklama