Fulda 4x4 Road 255/55 R18 109V

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Spoľahlivá pneumatika pre vozidlá SUV, ktorá ponúka nízku hlučnosť a mimoriadnu priľnavosť. Cestné pneumatiky 4x4 Fulda ponúkajú súčasným vodičom SUV tichú pohodlnú jazdu za rozumnú cenu. Ide o odolné pneumatiky s mimoriadnou priľnavosťou presne vtedy, keď je najviac potrebná. Kratšia brzdná dráha na ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Spoľahlivá pneumatika pre vozidlá SUV, ktorá ponúka nízku hlučnosť a mimoriadnu priľnavosť. Cestné pneumatiky 4x4 Fulda ponúkajú súčasným vodičom SUV tichú pohodlnú jazdu za rozumnú cenu. Ide o odolné pneumatiky s mimoriadnou priľnavosťou presne vtedy, keď je najviac potrebná.

  • Kratšia brzdná dráha na mokrom povrchu
  • Tichá pohodlná jazda
  • Lepšia odolnosť proti poškodeniu
Kratšia brzdná dráha na mokrom povrchu. Využite kratšiu brzdnú dráhu za daždivých dní. Cestná pneumatika 4x4 obsahuje zdokonalenú silikovú zmes, ktorá je optimalizovaná tak, aby poskytla vyššiu úroveň priľnavosti zvlášť v daždivých podmienkach. Tichá pohodlná jazda. Užite si cestu vo vozidle SUV vďaka dizajnu pneumatiky, ktorý vám umožní jazdiť v tichu a pokoji. Usporiadanie blokov dezénu cestnej pneumatiky 4x4 znižuje celkovú hlučnosť pneumatiky. Lepšia odolnosť proti poškodeniu. Vďaka vysokoúčinnej konštrukcii kostry je cestná pneumatika 4x4 odolnejšia proti nárazom a úderom, ktoré zvyčajne poškodzujú pneumatiky.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Letné pneumatiky Fulda, najprezeranejšie produkty Fulda alebo najlacnejšie Letné pneumatiky.

Reklama