Continental Vanco Camper 215/75 R16 116R

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Bezpečná jazda na dovolenku Pre obytné vozidlá i prívesy. Stabilita a bezpečie pre obytné vozidlá. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Vyššia jazdná stabilita pre ťažké obytné vozidlá. Odporúčajú hlavní výrobcovia automobilov, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Bezpečná jazda na dovolenku Pre obytné vozidlá i prívesy. Stabilita a bezpečie pre obytné vozidlá. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Vyššia jazdná stabilita pre ťažké obytné vozidlá. Odporúčajú hlavní výrobcovia automobilov, vhodná napríklad pre modely Fiat Ducato, Renault Master a Ford Transit. Pre príjemné a bezpečné prázdniny s obytným vozom Moderné obytné vozidlá sú kvalitne vyrobené hi-tech výrobky. Uživatelia si žiadajú bezpečné vozidlá a predovšetkým požadujú kvalitné pneumatiky. VancoCamper uspokojuje požiadavky kladené tak výrobcami obytných automobilov, ako aj zo strany samotných karavanistov. Splňuje špeciálny "CP" (Camping Pneu) štandard. Koncepcia pneumatiky VancoCamper využíva dlhodobo preverené Vanco technológie, optimalizované pre mimoriadne požiadavky karavanistov, čiže uspokojuje potreby tohto špecifického segmentu trhu. Technické detaily: Označenie CP znamená bezpečnejšie pneu pre obytné vozidlá (CP=Camping Pneu).Špecializovaná zmes pre lepší záber na mokrom povrchu vozovky. Zosilnený pás a kostra zaručujú dlhú životnosť a ochranu pred opotrebením, preťažením a vonkajšími vplyvmi. Kvalitná vnútorná guma zaručuje vysokú spoľahlivosť a odolnosť proti klesaniu tlaku v pneumatike.Tuhá konštrukcia bočnice zaisťuje podporu pri zaťaženosti zadnej nápravy. Výhody:

  • Potešenie z cestovania s mobilným domom vďaka väčšej bezpečnosti, komfortu a obratnosti
  • Vysoké bezpečnostné rezervy, ochrana podhustenia, dlhšie servisné intervaly
  • Kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke
  • Vysoká nosnosť a odolnosť pneumatiky aj na zlom povrchu
  • Väčšia jazdná stabilita pre ťažké obytné vozidlá
Vyššia jazdná stabilita pre ťažké obytné vozidlá. Tuhá konštrukcia bočnice zaisťuje podporu pre zaťaženú zadnú nápravu. Zvýšená odolnosť na horšom povrchu. Zosilnený pás a kostra sú navrhnuté pre vysokú ochranu proti opotrebovaniu, preťaženiu a vonkajším vplyvom. Kratšia brzdná dráha na mokrom povrchu. Optimalizovaná zmes pre lepšiu adhéziu na mokrom povrchu.

Reklama

Reklama