Continental Vanco 2 175/75 R16 101R

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Veľmi bezpečná a ekonomická. Robustnosť. Bezpečnosť. Dlhá životnosť. Nárast požiadaviek na prepravu osôb alebo tovaru na krátke vzdialenosti zvyšuje nároky na moderné Van pneumatiky, ktoré sa tak stále viac približujú osobným pneumatikám.Každé štvrté osobné auto – a skoro každý tretí Van – vyrobený v ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Veľmi bezpečná a ekonomická. Robustnosť. Bezpečnosť. Dlhá životnosť. Nárast požiadaviek na prepravu osôb alebo tovaru na krátke vzdialenosti zvyšuje nároky na moderné Van pneumatiky, ktoré sa tak stále viac približujú osobným pneumatikám.

Každé štvrté osobné auto – a skoro každý tretí Van – vyrobený v Európe má v prvej výbave pneumatiky Continental. Výsledky rôznych motoristických testov plus vysoká spokojnosť profesionálnych fleetovych zákazníkov poukazuje na vysokú kvalitu pneumatík rady Vanco.

Nová pneumatika Vanco 2 vytvára samostatnú triedu. Prémiová kvalita jeho predchodcu bola ešte viac zlepšená. Pneu Vanco 2 je novým štandartom v efektivite a v ďalších výkonostných kritériach. Prínos pre Vás:

  • Väčšia úspora nákladov: väčší kilometrový výkon + 20%. 
  • Zlepšené jazdné vlastnosti: handling je na úrovni osobného vozidla.
  • Kratšia brzdová dráha: excelentný brzdový výkon za mokra.
  • Vyššia aquaplaningová bezpečnosť: vynikajúca ochrana na mokrej vozovke.
  • Širšia použiteľnosť: flexibilná prispôsobivosť mestskej či diaľničnej premávke.
Handling na úrovni osobného automobilu. Tuhé obvodové pásy dezénu zaisťujú nízku deformáciu pre optimálny prenos priečnych síl, čo prináša handling na úrovni osobných vozidiel. Excelentný brzdný výkon na mokrom povrchu. Inovovaný tvar a umiestnenie lamiel. Tie stierajú vodu podobne ako stierače. Výsledkom je optimálna priľnavosť na mokrej vozovke. Vynikajúca ochrana proti aquaplaningu. Dynamicky tvarované priečne drážky fungujú ako vodné kanály na rýchly odvod z kontaktnej stopy pre vynikajúcu ochranu proti aquaplaningu.

Reklama

Reklama