Continental ContiEcoContact 3 175/65 R13 80T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Viac bezpečia pre kompaktné vozidlá: ContiEcoContact™ 3 Táto pneumatika garantuje bezpečnosť a hospodárnosť pre vozidlá kompaktnej a strednej triedy. Asymetrický dezén poskytuje optimálny kontakt s vozovkou a preto kratšou brzdnou dráhou na suchom aj mokrom povrchu. Pružná zmes so silikou umožňuje dobré ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Viac bezpečia pre kompaktné vozidlá: ContiEcoContact™ 3 Táto pneumatika garantuje bezpečnosť a hospodárnosť pre vozidlá kompaktnej a strednej triedy. Asymetrický dezén poskytuje optimálny kontakt s vozovkou a preto kratšou brzdnou dráhou na suchom aj mokrom povrchu. Pružná zmes so silikou umožňuje dobré priľnutie k povrchu vozovky, takže je zaručená výborná trakcia za všetkých podmienok. Pre kompaktné vozidlá. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Dlhá životnosť a nízka spotreba paliva. Odporúčajú poprední výrobcovia automobilov, vhodné napríklad pre Fiat Grande Punto, Ford Fiesta a VW Polo. Technické detaily Tuhé obvodové pásy prinášajú mimoriadny brzdný výkon, precízny handling a dobré vedenie.Adhézne hrany a drobné zárezy vo vonkajšej zóne poskytujú dodatočný záber špeciálne na mokrej vozovke.Optimálna konfigurácia širokých obvodových drážok v strednej časti dezénovej plochy a zreteľné priečne drážky vo vnútornej zóne zabezpečujú veľmi dobrý odvod vody zo stopy.

  • Vynikajúci brzdný výkon na mokrej aj suchej vozovke
  • Výborná odolnosť  proti vzniku aqaplaningu
  • Zvýšený záber pri jazde zákrutách
Dlhá životnosť a nízka spotreba paliva. Bionický profil minimalizuje deformácie dezénu pri odvaľovaní pneumatiky, čím znižuje spotrebu paliva a predlžuje životnosť pneumatiky. Kratšia brzdná dráha na suchej i mokrej vozovke. Asymetrický dezén poskytuje optimálny kontakt s podkladom, preto skracuje brzdnú dráhu na mokrom i suchom povrchu. Zvýšený záber pri zatáčaní predovšetkým na mokrej vozovke. Flexibilná zmes s obsahom siliky umožňuje pevné spojenie medzi pneumatikou a povrchom vozovky tak, že je zaistený vysoký stupeň trakcie na mokrom i suchom povrchu. Záberové hrany a zárezy vo vonkajšom ramene pneumatiky poskytujú ďalšiu trakciu, najmä v zákrutách na mokrej vozovke.

Reklama

Reklama