Continental ContiCrossContact LX 225/65 R17 102T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Zvládnete každú cestu Pre vozidlá SUV a off-road Vynikajúci výkon na ceste i v miernom teréne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Vynikajúci handling a brzdný výkon na ceste i v miernom teréne. Odporúčajú poprední výrobcovia ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Zvládnete každú cestu Pre vozidlá SUV a off-road Vynikajúci výkon na ceste i v miernom teréne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Vynikajúci handling a brzdný výkon na ceste i v miernom teréne. Odporúčajú poprední výrobcovia automobilov, vhodná napríklad pre modely Dacia Sandero, GMC a Nissan Pathfinder. Vyvážená pneumatika pre stredné a ťažké vozidla 4x4 Vďaka otvorenému ramenu ponúka dobrý jazdný a brzdný výkon, dokonca aj v ľahkom / mierne náročnom teréne. Štyri široké pozdĺžne drážky zaisťujú dobrú odolnosť proti vzniku aquaplaningu. Hrozí menšie poškodenie pneu vplyvom veľkej absorpcie vody a rýchleho vyhadzovania kameňov. Tuhé obvodové pásy prinášajú vynikajúcu smerovú stabilitu a excelentné vedenie v priamom smere. Prínosy:

  • Výkonná pneumatika pre použitie na vozovke i v mierne náročnom ľahkom teréne
  • Vynikajúci handling a brzdný výkon
  • Dobrá ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Vynikajúca smerová stabilita a vedenie v priamom smere
Vynikajúci handling a brzdný výkon na vozovke i v miernom teréne. Vďaka otvorenému ramenu ponúka dobrý jazdný a brzdný výkon, dokonca i v miernom teréne. Dobrá ochrana proti vzniku aquaplaningu. Štyri široké pozdĺžne drážky zaisťujú dobrú odolnosť proti vzniku aquaplaningu.  Menej poškodení pneu vďaka veľkej absorpcii vody a rýchlemu vyhadzovaniu kamienkov. Vynikajúca smerová stabilita a vedenie v priamom smere. Tuhé obvodové pásy sú hlavným dôvodom vynikajúcej smerovej stability a excelentného vedenia v priamom smere.

Reklama

Reklama