Continental Conti4x4Contact 235/50 R18 101H

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Letné pneumatiky

Vysoko komfortná Pre vozidlá SUV a off-road Komfortná jazda na ceste i v miernom teréne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Nízka hlučnosť a dobrý komfort jazdy na ceste. Odporúčajú poprední výrobcovia automobilov, vhodná ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Letné pneumatiky

Popis

Vysoko komfortná Pre vozidlá SUV a off-road Komfortná jazda na ceste i v miernom teréne. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Nízka hlučnosť a dobrý komfort jazdy na ceste. Odporúčajú poprední výrobcovia automobilov, vhodná napríklad pre modely BMW X5, Land Rover Discovery a Volvo XC70. Komfortná pneumatika pre vozidlá s pohonom 4x4 Široké obvodové i priečne dezénové drážky zaisťujú vynikajúcu ochranu proti vzniku aquaplaningu. Vzájomné posunutie blokov dezénu na tejto pneumatike zaisťuje obzvlášť tichú a komfortnú jazdu po vozovke. Početné lamely poskytujú maximálny záber na vozovke i v nenáročnom teréne. Technické detaily: Vzájomné posunutie blokov dezénu na tejto pneumatike, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre vozidlá s pohonom 4x4, zabezpečuje obzvlášť tichú a komfortnú jazdu na vozovke. Široké pozdĺžne drážky zaisťujú rýchly odvod vody a zaručujú ochranu proti vzniku aquaplaningu. Veľký počet mikrolamiel poskytuje maximálny záber na vozovke i v ľahkom teréne. 3 široké obvodové pásy - vysoká stabilita v priamom smere a jazdný komfort. Výhody:

  • Veľmi dobrá smerová stabilita
  • Presná odpoveď na riadiace manévre
  • Vynikajúca ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Dobré trakčné vlastnosti v ľahkom teréne
  • Nízka hlučnosť
Nízka hlučnosť a dobrý komfort jazdy na ceste.Vzájomné posunutie blokov dezénu na tejto pneumatike zaisťuje mimoriadne tichú a komfortnú jazdu po ceste. Dobrá ochrana proti aquaplaningu.Široké obvodové i priečne dezénové drážky zaisťujú vynikajúcu ochranu proti vzniku aquaplaningu. Skvelá trakcia na ceste i v miernom teréne.Pri konštantnej rýchlosti sú vibrácie v zmesi nižšie. Početné lamely poskytujú maximálny záber na ceste i v miernom teréne.

Reklama

Reklama