Panasonic TX-65FZ950E | Pricemania

Panasonic TX-65FZ950E

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Obraz hollywoodskej úrovne a štýl ostrý ako britva 4K PRO HDR Master HDR OLED Dynamický reproduktor Blade – doladený spoločnosťou Technics Tieto ohromujúco navrhnuté televízory sú tiež zdrojom vynikajúceho obrazu a zvuku. Spájajú jedinečný kontrast technológie obrazoviek 4K HDR OLED s novým spracovaním ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Obraz hollywoodskej úrovne a štýl ostrý ako britva


4K PRO HDR

Master HDR OLED

Dynamický reproduktor Blade – doladený spoločnosťou Technics


Tieto ohromujúco navrhnuté televízory sú tiež zdrojom vynikajúceho obrazu a zvuku. Spájajú jedinečný kontrast technológie obrazoviek 4K HDR OLED s novým spracovaním obrazu Studio Colour HCX, ktorý doladili skutoční hollywoodski filmári. Vďaka tomu vždy uvidíte obraz, ktorý vyzerá presne tak, ako to zamýšľali autori. Ich zvukový systém bol vyvinutý v spolupráci so slávnou hi-fi zvukovou značkou Technics, aby ste boli vtiahnutí priamo do centra diania.

Keď filmári vytvárajú majstrovské diela, majú jasnú víziu, ako majú ich filmy vyzerať

Preto spoločnosť Panasonic desaťročia nadväzovala vzťahy s hollywoodskou filmárskou komunitou s cieľom zaručiť, že jej televízory sa priblížia k reprodukovaniu pôvodnej kreatívnej vízie vo vašej domácnosti viac než televízory iných značiek. K vytvoreniu funkcií a systémov na spracovanie obrazu v najnovších televízoroch Panasonic prispeli kľúčové hollywoodske kreatívne spoločnosti a obraz televízorov doladili známi odborníci z Hollywoodu. Televízory Panasonic boli také úspešné pri reprodukovaní vízie režisérov, že niektoré z nich sa používajú ako klientske referenčné monitory vo filmových a televíznych štúdiách. Filmoví fanúšikovia si tak konečne môžu splniť sen sledovať film na rovnakom televízore, na akom bol vytvorený.

Master HDR OLED

Hlboké, bohaté odtiene čiernej a vyjadrenie reálnych farieb Televízor OLED je samoosvetľujúci systém, ktorý individuálne reguluje 8 miliónov pixlov. Riadi intenzitu osvetlenia na základe množstva prichádzajúceho elektrického prúdu. Ak neprichádza žiadny prúd, nevyžaruje sa žiadne svetlo, čo umožňuje ohromujúce vyjadrenie hlbokých, bohatých odtieňov čiernej, ako aj dokonalý kontrastný pomer.

Podpora viacerých formátov HDR s dynamickou optimalizáciou scény

Podpora viacerých formátov HDR Televízory Panasonic podporujú viaceré formáty HDR, napríklad HDR10 alebo Hybrid Log Gamma. Televízory OLED podporujú aj formát HDR10+ (naplánovaný na certifikáciu). Na zlepšenie zážitku z funkcie HDR ponúka spoločnosť Panasonic aj niektoré originálne funkcie, napríklad dynamickú optimalizáciu scény na optimalizáciu obrazu HDR podľa obsahu alebo automatické zlepšenie jasu na úpravu obrazu v reakcii na okolité svetlo v prostredí sledovania.

Dynamický reproduktor Blade – doladený spoločnosťou Technics

Režimy Hra/Šport

Vychutnajte si obľúbený obsah v optimálnom režime sledovania Televízory Panasonic poskytujú najlepší obrazový režim na sledovanie. Režim Šport kombinuje živé odtiene s priestorovým efektom na sledovanie futbalu a iných športov ako v reálnom živote. Rýchla reakcia obrazu v režime Hra zas zvyšuje zábavu pri hraní vďaka bezprostrednejším pocitom.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie LED TV Panasonic, najprezeranejšie produkty Panasonic alebo najlacnejšie LED TV.

Reklama