Bosch MUM4405

TOP 10
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 85,45 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Špičkovou vlastnosťou kuchynského robota od spoločnosti Bosch je jeho sila – ďalším jeho superlatívom je inovatívny, dynamický planetový prevod multi motion drive. Hnetacie háky, šľahacie a miešacie metličky sa netočia stále rovnako, ale po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch a zároveň kmitajú ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Bosch MUM4405

Popis

Špičkovou vlastnosťou kuchynského robota od spoločnosti Bosch je jeho sila – ďalším jeho superlatívom je inovatívny, dynamický planetový prevod multi motion drive. Hnetacie háky, šľahacie a miešacie metličky sa netočia stále rovnako, ale po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch a zároveň kmitajú okolo stredovej osi.

 • Takýto pohyb je zárukou špičkových výsledkov práce: cesto sa bezo zvyšku oddelí od steny miešacej misy a optimálnym spôsobom sa spracuje. Ak po ukončení určitého pracovného postupu vypnete kuchynský robot a vypínač nastavíte do polohy 0, pretočí sa pohon automaticky do parkovacej polohy. Geniálna konštrukcia prepája praktický úžitok s ergonomickým ovládaním a so všestrannými možnosťami použitia. Multifunkčné rameno má veľkú silu, ľahko sa ovláda, a keď k nemu pripojíte neobyčajne rozmanité príslušenstvo, svojou mimoriadnou pohyblivosťou zvládne hravo takmer.

  Vývoj ceny

  Týždeň: 4.15 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Kuchynské roboty Bosch alebo najprezeranejšie produkty Bosch.

  Reklama