Recepty zo Života 12 cena od 6,00 € | Pricemania

Recepty zo Života 12

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Kuchárske knihy

Kniha Recepty zo Života 12 - SLÁVNOSTNÉ PRÍLEŽITOSTI obsahuje nové recepty na prípravu jedál pri rôznych rodinných oslavách a stretnutiach s priateľmi. Kapitoly sú pomenované podľa jednotlivých príležitostí (napr. Oslava narodenín. Svadba. Silvestrovský prípitok. atď.). Kniha obsahuje 120 receptov na ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Najprezeranejšie produkty v kategórií Kuchárske knihy

Popis

Kniha Recepty zo Života 12 - SLÁVNOSTNÉ PRÍLEŽITOSTI obsahuje nové recepty na prípravu jedál pri rôznych rodinných oslavách a stretnutiach s priateľmi. Kapitoly sú pomenované podľa jednotlivých príležitostí (napr. Oslava narodenín. Svadba. Silvestrovský prípitok. atď.). Kniha obsahuje 120 receptov na prípravu polievok. šalátov. predjedál. mäsových pokrmov. sladkých i slaných zákuskov a tort. Recepty zo života to sú: farebné fotografie. podrobné pracovné návody. praktické informácie. podrobné pracovné rozpisy. fotografie postupu prípravy pri komplikovanejších receptoch. Všetky recepty sú overené a vyskúšané našimi skúsenými kuchármi.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
marienkaPred 10 rokmi a 2 mesiacmi

Veľká spokojnosť

  • zrozumiteľnosť,ilustrácia
  • žiadne
10
Lenka HančárováPred 10 rokmi a 3 mesiacmi

V tejto knihe su recepty važne na všetky priležitosti. Priprava nie je zložita, ale vysledok je nadherny a ešte k tomu aj veľmi chutny. Ohurite priateľov, rodičov, svokrovcov a aj neprajnikov.

  • rozmanitosť receptov
  • nenaročna príprava
  • nemam

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Kuchárske knihy, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie Kuchárske knihy.

Reklama