Moderné aranžovanie kvetín

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Kry, stromy, okrasné rastliny

Gumové autokoberce Rezaw-Plast presne kopírujú tvar podlahy auta, vysoký okrajový lem 28mm proti vyliatiu tekutín a vysypaniu nečistôt. Kompletná sada. vyvýšený okraj presné rozmery protišmykový povrch Presné rozmeryAutokoberce sú vyrobené presne podľa tvaru podlahových plôch konkrétneho typu vozidla. ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Kry, stromy, okrasné rastliny

Popis

Gumové autokoberce Rezaw-Plast presne kopírujú tvar podlahy auta, vysoký okrajový lem 28mm proti vyliatiu tekutín a vysypaniu nečistôt. Kompletná sada.

  • vyvýšený okraj
  • presné rozmery
  • protišmykový povrch
Presné rozmeryAutokoberce sú vyrobené presne podľa tvaru podlahových plôch konkrétneho typu vozidla. Odpadá tak zložité porovnávanie často nepresných univerzálnych kobercov a nutnosť problematického zastrihávania na požadovaný tvar. Vďaka presnému tvaru tak koberce držia na svojom mieste, neposúvajú sa. Zadný diel je v závislosti od konkrétneho modelu vyhotovené z jedného alebo dvoch kusov samostatných rohoží. PoužitieKoberce sú jednoducho umývateľné s rýchlou možnosťou vysypania nečistôt a jednoduchou inštaláciou. MateriálVysoko odolná guma zaisťuje kobercom vysokú pružnosť, ktorá zabezpečí pri ohýbaní (napr. pri skladovaní), že sa koberce rozložia opäť do pôvodného tvaru. Guma je vysokoodolný materiál aj pred agresívnymi látkami, ktoré môžu bežné plastové a textilné koberčeky zničiť a poškodiť aj samotné vozidlo. Ochrana Výhodou týchto kobercov je zvýšený okraj, chrániaci interiér vozidla pred vysypaním sypkých materiálov (piesok, hlina, kamienky) či vyliatim tekutín, nečištôt, prachu, snehu a pod. do interiéru vozidla. Gumené autokoberce sú odolné proti presiaknutiu olejov, benzínu a čiastočne taktiež voči elektrolytu z akumulátorov. Pohodlie Nepríjemnému posunu kobercov po podlahe vozidla účinne zabráni špeciálne protišmykové tvarovanie na spodnej strane kobercov, ktoré sa jednoducho prichytí k originálnemu čalúneniu podlahových priestorov. Údržba Koberce sú jednoducho umývateľné, prispôsobené pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov ( napr. umývanie vlažnou vodou s neagresívnym neabrazívnym saponátom a pod.). Čistenie je možné jednoducho vykonávať mimo vozidla. Jednoduché je aj pravidelné vysypanie nečistôt, ktoré zvládnete za niekoľko sekúnd. POZOR! DODÁVAJÚ SA KRUHOVÉ FIXÁCIE IBA PRE PREDNÉ ROHOŽE. Fixácia pre zadné koberce nie je súčasťou balenia! Je možné ju dokúpiť samostatne.

Reklama

Reklama