Hecht 135 BTS cena od 89,99 € | Pricemania

Hecht 135 BTS

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 106,99 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,1 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru Praktický krovinorez Hecht 135 BTS s 2 - taktným motorom s obsahom 33 cm3 a výkonom 1,5 HP. Kvalitný uhlový prevod výkon bezpečne a spoľahlivo prenáša na oceľový žací list alebo ...viac

Popis

Parametre motor 2-taktný hmotnosť (kg) 6,1 obsah (cm3) 33 deliteľná hriadeľ áno výkon (HP) 1,5 výkon (kW) 1,1 Popis tovaru Praktický krovinorez Hecht 135 BTS s 2 - taktným motorom s obsahom 33 cm3 a výkonom 1,5 HP. Kvalitný uhlový prevod výkon bezpečne a spoľahlivo prenáša na oceľový žací list alebo strunovú hlavu. Vďaka deliteľnej hriadeli je stroj skladný a ľahko sa dá prepravovať aj v osobnom automobile. Stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom, ktorý si poradí aj s hustým prerasteným porastom, problém mu nerobia ani mladé náletové dreviny. Nože môžete zameniť za strunovú poloautomatickú hlavu s odrezávačom struny - ak je struna opotrebovaná, stačí roztočenú strunovú hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať. Strunovú hlavu oceníte predovšetkým pri konečnej úprave okolo záhonov, plotov, múrov, stromov a pod.Celý stroj váži 6,1 kg, vďaka dobrému vyváženie je však prakticky všetka hmotnosť prenášaná do ramenného popruhu. Ruky tak nenesú žiadnu váhu a práca nevysiľuje. Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

80% Perfektný 1 hlas
8
Pred 3 rokmi a 3 mesiacmi

Dodaná bola chybná sviečka, po jej oprave už bezproblémové štartovanie ako aj dostatočný výkon pri kosení vysokej zelene s hrubými stonkami.

  • Cena
  • Rozložiteľnosť
  • Dostupnosť náhradných dielov za dobré ceny
  • Opraviteľná aj na kolene, prípadne v teréne so základne dodávaným príslušenstvom
  • Bolo potrebné upraviť dodanú sviečku (malá vzdialenosť elektród)
  • Po jednom krátkom zachytení drótu v tráve došlo k okamžitému zlomeniu štvorhranu na spodnom diely hriadeľa (jednoduchá výmena - cca 5min roboty, cena hriadela 8.5)

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Krovinorezy Hecht alebo najprezeranejšie produkty Hecht.

Reklama