Fieldmann FZS 5003-B

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Krovinorezy

2 - taktný jednovalec 52.0 cm3Dve struny s priemerom 2,4 mm3-zubý oceľový kotúč 44 cmDvojitá rukoväť Popis Nový benzínový krovinorez FZS 5003-B je vybavený silným dvojtaktným motorom s objemom 52 cm3 a výkonom 1,60 kW. Štandardnou výbavou je poloautomatická strunová hlava s dvoma strunami s priemerom ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Krovinorezy

Popis

2 - taktný jednovalec 52.0 cm3Dve struny s priemerom 2,4 mm3-zubý oceľový kotúč 44 cmDvojitá rukoväť

Popis

Nový benzínový krovinorez FZS 5003-B je vybavený silným dvojtaktným motorom s objemom 52 cm3 a výkonom 1,60 kW. Štandardnou výbavou je poloautomatická strunová hlava s dvoma strunami s priemerom 2,4 mm a oceľový trojzubec, preto sa tento model hodí na kosenie prerastenej trávy, ale aj na udržiavanie rozsiahlejších plôch, ktoré sú zarastené náletovými drevinami, prípadne silne zaburinené. Benzínový krovinorez Fieldmann FZS 5003-B je vybavený dvojitou prednou rukoväťou, ktorá vďaka možnosti širokého úchopu oboma rukami (pripomína riadidlá, aj preto sa jej hovorí "bike") umožňuje výrazne efektívnejšiu a komfortnejšiu prácu. Ramenný popruh pomôže rozložiť váhu krovinorezu na celé telo a nie len do rúk, čím vám uľahčí najmä pri dlhšej práci.

Technické parametre

Typ motora: 2 – taktný jednoválec 52.0 cm3 Výkon motora: 1.60kWPoloautomatická strunová vyžínacia hlavaDve struny s priemerom 2,4 mm3-zubý oceľový kotúč 44 cmDvojitá rukoväť s ergonomickými úchopmi Nastaviteľný popruhPomer palivovej zmesi (olej/palivo) 1:25Kapacita nádrže 1.6 lVáha: 6,6kgDeklarovaná úroveň hluku 112 dB(A)

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Krovinorezy Fieldmann, najprezeranejšie produkty Fieldmann alebo najlacnejšie Krovinorezy.

Reklama