Beaphar CARE + 2kg cena od 22,78 € | Pricemania

Beaphar CARE + 2kg

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 22,78 € Do 48 dní Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Krmivá pre fretky

CARE + Fretka 2 kg - Kompletné superprémiové krmivo pre fretky. - Kompletné krmivo pre fretky. Care + Ferret je veľmi chutné super prémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Beaphar CARE + 2kg

Popis

CARE + Fretka 2 kg - Kompletné superprémiové krmivo pre fretky. - Kompletné krmivo pre fretky.
Care + Ferret je veľmi chutné super prémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko v jednom). Vďaka tomu máte istotu že Vaše fretka má všetko čo potrebuje, pretože je eliminovaná možnosť vyberania častí potravy. Kŕmny návod: nechajte Vašej fretke voľný prístup ku krmivu. Pre mladých fretky vo veku 6 - 12 týždňov môže byť krmivo podávané vlhčené v pomere ¾ čerstvé, teplej vody a ¼ Care +. Nechajte odstáť 5 minút a potom podávajte. Postupne prejdite na podávanie iba suchého krmiva tak, že postupne znížite pomer vody a Care +. Od 13 týždňa života by malo byť podávané iba suché krmivo Care +. Ak prechádzate na Care + u dospelých fretky, postupujte pomaly. V prvých dňoch zmiešajte Care + so starým krmivom, dávku postupne zvyšujte, až úplne prejdete na nové krmivo. Odporúčaná dávka pre jednu fretku je 40 - 60 g na deň. Zaistite prístup k čerstvej pitnej vode.
Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu, obilniny, oleje a tuky, kvasnice, extrakt rastlinných proteínov, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, Yucca shidigera, riasy (min.0.0008% Spirulina ).
Akostné znaky: proteíny 375 g / kg, vlhkosť 5.0%, tuky 187 g / kg, popoloviny 82 g / kg, vláknina 25 g / kg, vápnik 15,1 g / kg, horčík 1,4 g / kg, sodík 2,4 g / kg, draslík 8,1 g / kg, fosfor 13,1 g / kg, metionín 8,2 g / kg, lyzín 0,1 g / kg, vitamín A 37250 mj / kg , vitamín D3 2000 IU / kg, vitamín E (alfatokoferol) 170 mg / kg, taurín 1000 mg / kg, meď (ako síran meďnatý) 34 mg / kg.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Krmivá pre fretky Beaphar, najprezeranejšie produkty Beaphar alebo najlacnejšie Krmivá pre fretky.

Reklama