Jotul F 8 TD cena od 963,00 € | Pricemania

Jotul F 8 TD

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 1 090,00 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Krbové kachle

Výkon: 12 kW Účinnosť: 75 % Jøtul F 8 TD sú jedny z najdlhšie vyrábaných kachieľ Jøtul – vyslúžili si prezývku: “továreň na teplo”. Jøtul F 8 TD patrí k najstarším a najpredávanejším modelom kachieľ na drevo v tradičnom dizajne. Klasické a elegantné kachle sa hodia do akéhokoľvek interiéru. Vynikajú ...viac

Popis

Výkon: 12 kW

Účinnosť: 75 %

Jøtul F 8 TD sú jedny z najdlhšie vyrábaných kachieľ Jøtul – vyslúžili si prezývku: “továreň na teplo”.

Jøtul F 8 TD patrí k najstarším a najpredávanejším modelom kachieľ na drevo v tradičnom dizajne. Klasické a elegantné kachle sa hodia do akéhokoľvek interiéru. Vynikajú dobrým spaľovaním a vysokou účinnosťou vďaka ktorej sa drevo lepšie zúžitkuje.

PREDNOSTI

Liatinové kachle na drevo v klasickom dizajne Ľahká inštalácia s horným alebo zadným vývodom

Súčasťou kachlí je integrovaný popolníkPRÍSLUŠENSTVO

Ochranná mriežka proti iskrám

Adaptér uni:

Prečo si vybrať práve Jotul?

Koncepcia vychádza z drsnej severskej klímy, ktorá sa vyznačuje dlhým zimným obdobím, kedy mrazy často klesajú až na -40ºC. Značka Jøtul sa na celom svete stala synonymom dokonalosti a dlhodobej životnosti. Kachle a krbové vložky sú vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny. Výrobca využíva najmodernejšiu odlievaciu linku DISA, čo sa prejavuje vo vysokej úrovni kvality všetkých výrobkov. Najmodernejšia technológia spaľovania dreva, vyvinutá firmou Jotul, zaručuje maximálnu účinnosť pri minimálnej spotrebe dreva. Pri redukovanom prísune vzduchu je doba spaľovania v plne naložených kachliach kvalitným drevom až 8 hodín. Preto je heslom kachieľ a krbov Jotul: „Večer zakúr, ráno prilož!“ V tradičných ohniskách, v ktorých dochádza k neúplnému spaľovaniu, sa pohybuje účinnosť okolo 30-35 %, u otvoreného krbu len okolo 10-15%. Účinnosť spaľovania dreva v kachliach a krbových vložkách Jotul sa pohybuje cez 80%. Najväčšie krbové vložky Jotul sú schopné vyhriať až cca 220 m². Konštrukčné riešenie zabraňuje nekontrolovateľnému prísunu vzduchu, umožňuje pomalšie spaľovanie dreva a tým aj efektívnejšie uvoľňovanie tepelnej energie.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Krbové kachle Jotul, najprezeranejšie produkty Jotul alebo najlacnejšie Krbové kachle.

Reklama