Concept KP-3531 cena od 99,00 € | Pricemania

Concept KP-3531

TOP 19
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 99,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Krájače

Ostrý ako britvaŠpičkový nerezový nôž z ocele Solingen, s priemerom 17 cm a výkonný A/C motor s príkonom 130 W, nakrája úplné dokonalé plátky neuveriteľnou rýchlosťou. Krájanie je pohodlné vďaka profi naklonenej doske a kovovým častiam, ktoré zaistia stabilitu. Vysúvateľný nástavec posuvnej dosky oceníte ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Ostrý ako britva
Špičkový nerezový nôž z ocele Solingen, s priemerom 17 cm a výkonný A/C motor s príkonom 130 W, nakrája úplné dokonalé plátky neuveriteľnou rýchlosťou. Krájanie je pohodlné vďaka profi naklonenej doske a kovovým častiam, ktoré zaistia stabilitu. Vysúvateľný nástavec posuvnej dosky oceníte pri krájaní potravín väčších rozmerov.

Nastaviteľná šírka plátkov
Regulátorom jednoducho nastavíte hrúbku plátkov od 0 - 23 mm. Na šunku a syr je ideálna šírka 0,3 mm, na pečivo využijete až maximálnu hrúbku plátku 23 mm a na zeleninu si nastavíte šírku podľa potreby. Po ukončení krájania nezabudnite nastaviť regulátor hrúbky plátkov na 0, ochránite tak ostré nože a zvýšite bezpečnosť.

Bezpečná a ľahká údržba
Bezpečnostný dvojitý spínač je vytvorený pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a zabránenie nechceným úrazom a nehdám s deťmi. Protišmykové nožičky zabraňujú pohybu prístroja pri krájaní. Zaistená je tak bezpečnosť, ale aj ľahká údržba. Rezný kotúč môžete umývať pod tečúcou vodou alebo v umývačke. Telo prístroja stačí utrieť navlhčenou utierkou. Užite si pohodové krájanie bez námahy.
Nôž z nerezovej ocele Solingen (priemer 17 cm)
Nastavenie rezu: 0 - 23 mm
Kovový povrch dosky a operné časti krájača
Ľahko umývateľné odnímateľné príslušenstvo (vr. noža)
Spúšťacie tlačidlo s bezpečnostným zámkom
Profi naklonená doska
Bezpečnostný spínač
Nerezová tácka na nakrájané potraviny: 215 - 195 mm
A/C motor
Napätie: 230 V

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Krájače Concept, najprezeranejšie produkty Concept alebo najlacnejšie Krájače.

Reklama