Viadrus Hercules U24 3cl | Pricemania

Viadrus Hercules U24 3cl

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

CharakteristikaVýkon v kW: koks 13 / č. Uhlie 11 / h. Uhlie 11Hercules U24 umožňuje spaľovanie koksu, čierneho a hnedého uhlia odhorievacím spôsobom v liatinovom telese pri splnení najprísnejších emisných podmienok triedy 3 normy ČSN EN 303-5. Konštrukcia kotla je optimalizovaná najmä pre spaľovanie ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Charakteristika
Výkon v kW: koks 13 / č. Uhlie 11 / h. Uhlie 11
Hercules U24 umožňuje spaľovanie koksu, čierneho a hnedého uhlia odhorievacím spôsobom v liatinovom telese pri splnení najprísnejších emisných podmienok triedy 3 normy ČSN EN 303-5. Konštrukcia kotla je optimalizovaná najmä pre spaľovanie hnedého uhlia. Od osmičlánkový veľkosti je kotol vybavený druhým regulátorom ťahu v zadnej časti kotla. Povinnou výbavou kotlov určených do uzavretých vykurovacích systémov je zabezpečovacie zariadenie proti prehriatiu. Pri použití v otvorených vykurovacích systémoch nie je nutné kotol vybavovať zabezpečovacím zariadením proti prehriatiu.
Trojčlánková veľkosť kotla VIADRUS HERCULES U 24 je vhodná pre rekonštrukcie zdrojov tepla v samostatných bytových jednotkách, pre menšie obytná a rekreačné zariadenia. Väčšie veľkosti kotla (4-7 článkov) vyhovujú požiadavkám na vykurovanie rodinných domov, obchodov, škôl a pod.
Kotol je vyrábaný ako teplovodný s prirodzeným i núteným obehom vykurovacej vody a pracovným pretlakom do 400 kPa (4 bar). Pred expedíciou je odskúšaný na tesnosť skúšobným pretlakom 800 kPa (8 bar).
Kotol je určený pre vykurovanie v uzatvorených a otvorených vykurovacích systémoch.
Tepelný výkon: 11 kW (je určovaný podľa počtu článkov)
palivo:
hnedé uhlie, koks, čierne uhlie, (doplnkové palivo drevo)
prednosti:
- Ekologické spaľovanie uhlia a koksu
- Spĺňa 3. emisnú triedu podľa ČSN EN 303-5
- Kvalitný český liatinový výmenník
- Vodou chladené pevné rošty
- Možnosť samotiažneho prevádzky
- Výkon kotla podľa počtu článkov
- Jednoduché čistenie spalinových ciest
Hmotnosť: 262 kg

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

Reklama