Panasonic Lumix DMC-FZ300

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Kompaktné digitálne fotoaparáty

- Priblíženie v celom rozsahu od 25 – 600 mm a svetelnosť F2,8 - Zachyťte dokonalý okamih – 4K Video a 4K Photo - Konštrukcia odolná voči prachu a striekajúcej vode - Intuitívne ovládanie – veľký živý hľadáčik OLED, dotykový displej na zadnej strane, duálny ovládač - Zamerajte sa na okamih – automatické ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Kompaktné digitálne fotoaparáty

Popis

- Priblíženie v celom rozsahu od 25 – 600 mm a svetelnosť F2,8
- Zachyťte dokonalý okamih – 4K Video a 4K Photo
- Konštrukcia odolná voči prachu a striekajúcej vode
- Intuitívne ovládanie – veľký živý hľadáčik OLED, dotykový displej na zadnej strane, duálny ovládač
- Zamerajte sa na okamih – automatické zaostrovanie Light Speed AF, technológia DFD a rýchle spustenie
- 12,1-megapixlový snímač MOS s vysokou citlivosťou a systém Venus Engine

- Priemer filtra 52 mm

Objektív LEICA DC VARIO-ELMARIT 25 – 600 mm sa vyznačuje svetelnosťou F2,8 v celom rozsahu. Bez ohľadu na vzdialenosť alebo rýchlosť pohybu objektu ho tento objektív nenechá ujsť. Tento objektív tiež zlepšuje snímanie pri slabom osvetlení v celom rozsahu priblíženia. Vrstva Nano Surface Coating navyše minimalizuje nežiaduci rozptyl svetla a výskyt násobných obrazov. 12,1-megapixlový vysokocitlivý snímač MOS a systém Venus Engine zaručujú zachytávanie snímok s vysokou kvalitou a vysokú rýchlosť spracovania signálu. Vynikajúci systém potláčania šumu umožňuje ostrý obraz aj pri slabom osvetlení až do citlivosti ISO 6 400.

Po uvedení fotoaparátu LUMIX FZ300 na trh budete môcť nahrávať videá s rozlíšením 4K (až do QFHD: 3 840 × 2 160 pixlov, 25 snímok za sekundu, 100 Mb/s). Súčasťou sú aj tri funkcie 4K Photo na zachytávanie najprchavejších fotografických príležitostí: sériové snímanie 4K, sériové snímanie 4K S/Z (spustenie/zastavenie) a predbežné sériové snímanie 4K. Všetky tieto funkcie umožňujú zachytiť dokonalý okamih pomocou sériového snímania s vysokou rýchlosťou 30 snímok za sekundu a uložiť ho ako 8-megapixlovú fotografiu. Hybridný fotoaparát LUMIX FZ300 uvoľňuje vašu kreativitu v oblasti videí aj fotografií. · Pri nahrávaní videí s rozlíšením 4K používajte kartu rýchlostnej triedy UHS Speed Class 3.

Konštrukcia fotoaparátu LUMIX FZ300 odolná voči prachu a striekajúcej vode je dostatočne pevná a zvládne aj náročné podmienky. Vďaka utesneniu každého spoja, ovládača a tlačidla spĺňa najprísnejšie normy na testovanie kvality vlajkových lodí medzi fotoaparátmi. Pomocou fotoaparátu LUMIX FZ300 môžete fotografovať v náročných poveternostných podmienkach, od bahnistej džungle po veternú púšť.

Živý hľadáčik OLED s 1 440 000 bodmi umožňuje vynikajúcu viditeľnosť vďaka kontrastu 10 000:1 a dokonalú kompozíciu aj pri priamom slnečnom svetle. Vysoké 0,7-násobné priblíženie (ekvivalent 35 mm fotoaparátu) uľahčuje sledovanie detailov obrazu. Voľne otočný 3,0-palcový displej na zadnej strane s rozlíšením 1 040 000 bodov zaručuje vynikajúcu viditeľnosť aj pri snímaní v slnečných exteriéroch. Dotykové ovládanie zas umožňuje intuitívnu prevádzku. Zadné a predné ovládače ovládajú hlavné nastavenia clony a rýchlosti uzávierky, pričom môžete ľahko prepnúť na nastavenia vyváženia bielej farby a citlivosti ISO a dočasne ich upraviť.

Buďte pripravení chopiť sa najbližšej fotografickej príležitosti. Vďaka pridaniu technológie DFD (Depth From Defocus)* k automatickému zaostrovaniu Light Speed AF sa dosiahla vyššia presnosť a vyššia rýchlosť približne 0,09 s*. V kombinácii s presnejším automatickým zaostrovaním so sledovaním objektu, sériovým snímaním rýchlosťou 12 snímok za sekundu (AFS) alebo 6 snímok za sekundu (AFC) a rýchlym spustením približne za 0,5 sekundy môžete meniť okamihy, ktoré sa odohrajú iba raz za život, na spomienky, ktoré trvajú navždy. * Norma asociácie CIPA. Pri používaní živého hľadáčika.

Odkaz na stránku výrobcu

Reklama

Reklama