Tempó 2013

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Knihy o športe

Az idén kilencedik alkalommal jelent meg a Tempó, a magyar autósport évkönyve. A 272 oldalas összeállítás részletesen beszámol a Zengő Motorsport vagyis Michelisz Norbert idei szezonjáról, aki a Túraautó Világbajnokságon a hatodik helyen zárt. A rali az idei könyveben is jelentős helyet foglal el, minden ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Knihy o športe

Popis

Az idén kilencedik alkalommal jelent meg a Tempó, a magyar autósport évkönyve. A 272 oldalas összeállítás részletesen beszámol a Zengő Motorsport vagyis Michelisz Norbert idei szezonjáról, aki a Túraautó Világbajnokságon a hatodik helyen zárt. A rali az idei könyveben is jelentős helyet foglal el, minden futamról külön beszámolót olvashatnak a rajongók, de természetesen sokszor a képek mindennél beszédesebbek. Nem hiányozhat a rallycross és az autocross sem a könyvből, amely külön tesz említést a nyirádi Európa-bajnoki futamokról, és a két EB-címet nyert pilótáról, Kárai Tamásról és Szabó Krisztiánról. A gyorsasági bajnokság versenyeit és a tereprali szezon futamait is részletesen tárja az olvasó elé a Tempó 2013.