Fresh diet cena od 9,41 € | Pricemania

Fresh diet

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 9,41 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Nový trend v chudnutí - diéta, ktorá sa vám prispôsobí. Fresh diet neuznáva prísny režim starých diét, ani otravné počítanie kalórií. Ide o zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment. FRESH diet je šťavnatá, ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Nový trend v chudnutí - diéta, ktorá sa vám prispôsobí. Fresh diet neuznáva prísny režim starých diét, ani otravné počítanie kalórií. Ide o zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment. FRESH diet je šťavnatá, sýta a pomôže vám prirodzene získať ideálnu hmotnosť. Je to kniha založená na skúsenostiach tisícok žien, ktorým pomohla nájsť cestu k zdravému stravovaniu a štíhlosti. "FRESH diet sa vyvíjala počas dvadsaťročnej spolupráce so ženami, ktoré chceli zmeniť svoju postavu, životný štýl, či svoj život celkovo k lepšiemu. Kniha poskytuje mnoho voľnosti vo výbere a kombinácii potravín. Môžete si ju tak prispôsobiť na telo, " vysvetľuje autorka Katarína Skybová. Potraviny delí do troch kategórií - na aktivátory, stabilizátory a inhibítory. Aktivátory podporujú chudnutie, a tie je vhodné počas diéty preferovať. Stabilizátory línii neublížia, ale neposunú ani bližšie k cieľu schudnúť a inhibítorom je lepšie sa počas diéty vyhnúť. Kniha FRESH diet ponúka aj kompletný jedálniček na štrnásť dní a 50 chutných a nenáročných receptov, vďaka ktorým sa naučíte zdravo pripravovať výborné diétne jedlá. Základom sú tri jednoduché zásady a berie ohľad na to, či je náš deň náročný a plný stresu, príjemný a pokojný, alebo netradičný, mimo domova. "Z našej praxe vieme, ako sú recepty dôležité. Slúžia ako odrazový mostík, ktorý pomáha zásady zdravého varenia dostať tak povediac ´do krvi´," dodáva Katarína Skybová. Súčasťou knihy je skvelá pomôcka pre začiatok diéty - farebný plagát Rozdelenie potravín podľa FRESH diet.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
KristínaPred 7 rokmi a 10 mesiacmi

získate dobré stravovacie návykzy schudnete zamilujete sa do nových potravín začnete sa cítiť lepšie

  • Kúpila som si na odporúčanie známej, perfektná knižka pre toho, kto chce zdravo žiť a aj zdravo sa stravovať a tým si upraviť postavu. Zrozumiteľná a pekná knižka.
  • nemám nič

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Knihy o chudnutí, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie {STRING_THREE}.

Reklama