ATP Nutrition Gelatina Caps 100kps

TOP 12
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 3,90 € Do 24 hodín Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Gelatina Caps je výrobok určený na výživu kĺbových chrupaviek. Gelatina je získavaná kontrolovanou hydrolýzou kolagénu živočíšneho pôvodu, štruktúrnej bielkoviny spojivového tkaniva. Gelatina obsahuje vysoké množstvo biologicky aktívnych aminokyselín - glycínu, prolínu a hydroxiprolínu, ktoré sú najčastejšie ...viac

Popis

Gelatina Caps je výrobok určený na výživu kĺbových chrupaviek. Gelatina je získavaná kontrolovanou hydrolýzou kolagénu živočíšneho pôvodu, štruktúrnej bielkoviny spojivového tkaniva. Gelatina obsahuje vysoké množstvo biologicky aktívnych aminokyselín - glycínu, prolínu a hydroxiprolínu, ktoré sú najčastejšie zastúpené v štruktúre bielkovín spojivového tkaniva.

Tieto aminokyseliny spoločne prispievajú k zvýšeniu kvality želatíny. Gelatina v kapslovej forme zaisťuje stabilitu obsiahnutých zložiek, suplementuje vyššou koncentráciu účinných látok, má dokonalú vstrebateľnosť a využitie v ľudskom tele. Gelatina spomaľuje proces starnutia kostí, kĺbov a chrupaviek, podporuje rast a kvalitu vlasov, odstraňuje lámavosť nechtov a napomáha regenerácii pokožky.   Výhody vyživuje chrupavky podporuje rast svalov podporuje regeneráciu pokožky Odporúčené dávkovanie Užívajte 3x denne 3 kapsule.

Zapite vždy dostatočným množstvom vody.   Zloženie Hydrolyzát kolagénu – želatína

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Kĺbové prípravky ATP Nutrition alebo najprezeranejšie produkty ATP Nutrition.

    Reklama