Albi Bang!

TOP 10
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 11,18 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Westerny pozná každý. Na pravé poludnie, Dobrý, zlý a škaredý, Vtedy na západe – ak sa vám pri týchto názvoch vybavujú príjemné spomienky, Bang! je práve pre vás. Je to totiž kartová strategická hra z prostredia divokého západu, ktorá reprezentuje charakteristické rysy tohto výnimočného obdobia v amerických ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Albi Bang!

Popis

Westerny pozná každý. Na pravé poludnie, Dobrý, zlý a škaredý, Vtedy na západe – ak sa vám pri týchto názvoch vybavujú príjemné spomienky, Bang! je práve pre vás. Je to totiž kartová strategická hra z prostredia divokého západu, ktorá reprezentuje charakteristické rysy tohto výnimočného obdobia v amerických dejinách, kedy vznikali legendy. Prečo hrať túto hru? Poviete si, veď je tu Desperados, Gun či Red Dead Revolver.

Prečo by som mal hrať nejakú kartovú hru namiesto týchto virtuálnych "peciek"? Pretože nie vždy máte po ruke počítač a zriedkakedy viac počítačov naraz na hranie s kamarátmi. A v tom je hlavná výhoda Bangu! Nie ste závislí na technike. Keď počítač nie je, vytiahnite Bang! a o zábavu je postarané.

Hrať môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Celá hra sa vám totiž pohodlne zmestí do vrecka! A máš to! Bang! je ideálna hra na chatu, do školy, na výlety a vlastne hocikam, kde číha chvíľka nudy. Rýchla, dynamická, zábavná a úžasne jednoduchá (sú to predsa len karty!) . Hra nezadrháva, príjemne odsýpa, veľmi sa nepremýšľa (nie je o čom), akcia, streľba, hop alebo trop.

Hráte svoju rolu, s kamennou tvárou a prehľadom skúseného hráča pokru blufujete, klamete telom i slovom a bez ustátia idete za svojim cieľom. Bang! je možné hrať už vo štvorici (rozšírenie dokonca v trojici), ale platí, že čím viac hráčov, tým väčšia zábava, takže odporúčam zohnať viac kamarátov.

 • Tak vykročte páľavou k ďalšiemu zárezu v pažbe! Rozmer: 12 x 9
 • 5 cm Počet hráčov: 20 - 40 min Od 10 rokov

  Recenzie

  Celkové hodnotenie produktu

  100% Perfektný 1 hlas
  8
  martinPred 5 rokmi a 11 mesiacmi

  Mám vsetky rozšírenia tejto hry a musím povedať že neľutujem, výborná na krátenie dlhej jazdy vlakom, alebo proste večer s priateľmi

  • Vynikajúca katova hra, strategická,
  • Nemám, hádam len treba nájsť niekoho kto to bude chcieť nájsť

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Kartové hry Albi alebo najprezeranejšie produkty Albi.

  Reklama