Shell Tellus S2 MA 46 209L | Pricemania

Shell Tellus S2 MA 46 209L

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Hydraulické oleje

Oleje rady Shell Tellus S2 MA obsahujú špeciálne detergentné (čistiace) přísady, ktoré zabraňujú zalepovaniu a potláčajú tvorbu úsadenín v hydraulickom okruhu.  Shell Tellus S2 MA 46 (pôvodné označenie Shell Tellus DO) sú vysoko kvalitné hydraulické kvapaliny založené na báze vysoko rafinovaných minerálnych ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Hydraulické oleje

Popis

Oleje rady Shell Tellus S2 MA obsahujú špeciálne detergentné (čistiace) přísady, ktoré zabraňujú zalepovaniu a potláčajú tvorbu úsadenín v hydraulickom okruhu. 

Shell Tellus S2 MA 46 (pôvodné označenie Shell Tellus DO) sú vysoko kvalitné hydraulické kvapaliny založené na báze vysoko rafinovaných minerálnych základových olejov doplnených súborom prísad bez obsahu zinku. Majú dobrú viskozitno-teplotnú závislosť a vynikajúcu mechanickú a oxidačnú stabilitu. Vyznačujú sa výbornými ochrannými schopnosťami proti opotrebovaniu a poskytujú spoľahlivú ochranu proti hrdze a korózii. Spĺňajú požiadavky stanovené normou DIN 51 524 diel 2 pre hydraulické oleje HLP-D. Oleje rady Shell Tellus S2 MA obsahujú špeciálne detergentné (čistiace) přísady, ktoré zabraňujú zalepovaniu a potláčajú tvorbu úsadenín v hydraulickom okruhu. Účinne pôsobia aj v prípade, kedy dojde k prieniku syntetických chladiacich emulzií do olejovej náplne. Naviac, polárne prísady zlepšujú treciu charakteristiku oleje, ktorý tak zaisťuje hladší, presnejší a menej hlučný chod strojného zariadenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Hydraulické oleje Shell, najprezeranejšie produkty Shell alebo najlacnejšie Hydraulické oleje.

Reklama