Digitální video v praxi cena od 6,43 € | Pricemania

Digitální video v praxi

TOP 3
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Hudba, video, foto, hry

K tomu, aby ste sa na chvíľu stali režisérom vlastných alebo cudzích záznamov, stačí až prekvapivo málo. Videozáznam, ktorý si zriadite sami alebo požičanou kamerou, totiž môžete s pomocou počítača neuveriteľným spôsobom modifikovať, strihať, ozvučiť, pridať mu efekty a pod. Kniha Jozefa Myslína „Digitální ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Digitální video v praxi

Najprezeranejšie produkty v kategórií Hudba, video, foto, hry

Popis

K tomu, aby ste sa na chvíľu stali režisérom vlastných alebo cudzích záznamov, stačí až prekvapivo málo. Videozáznam, ktorý si zriadite sami alebo požičanou kamerou, totiž môžete s pomocou počítača neuveriteľným spôsobom modifikovať, strihať, ozvučiť, pridať mu efekty a pod.

Kniha Jozefa Myslína „Digitální video v praxi“ je niečo medzi encyklopédiou a praktickou príručkou. Jedná sa o sprievodcom atraktívnej témy od popisu, ako si vybrať videokameru a čo znamenajú ich jednotlivé funkcie, cez informácie akú techniku je dobré mať, až po popis samotného strihu zdigitalizovaného záznamu.

Publikácia je rozdelená na niekoľko základných častí a to na úvodnej, skôr teoretickej kapitole, ďalej na spracovaní zvuku a potom na samotné spracované video, ktoré sa v knihe popisuje pomocou v ČR zrejme najrozšírenejšieho softwaru – Pinnacie Studio. Na konci knihy nechýbajú ani zaujímavé prílohy s typmi a trikmi a doporučením autora.

Kniha je určená predovšetkým úplným laikom. Pred ich otvorením nemusíte vedieť o videotechnike vôbec nič, a po ich dočítaní budete schopní nielen zaznamenať Vaše významné rodinné udalosti, ale tiež ich zostrihať, ozvučiť a okoreniť vhodnými efektami.

Kniha je veľmi kvalitne graficky prepracovaná, tlačená na kvalitný papier s tvrdou väzbou.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Hudba, video, foto, hry, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie Hudba, video, foto, hry.

Reklama