Rainbow Six: Vegas cena od 6,90 € | Pricemania

Rainbow Six: Vegas

TOP 19
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 6,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Hry na PSP

Simulátor protiteroristickej zásahovej jednotky, ktorý ponúka príbehovú líniu prebiehajúcu paralelne s príbehom v konzolových/PC verziách. Dostanete tak možnosť ovládať dvojicu postáv (bojový expert Brian Armstrong a sniper Shawn Rivers), ktorí budú plniť úlohy, ktoré uľahčia situáciu zásahovému Rainbow ...viac

Popis

Simulátor protiteroristickej zásahovej jednotky, ktorý ponúka príbehovú líniu prebiehajúcu paralelne s príbehom v konzolových/PC verziách. Dostanete tak možnosť ovládať dvojicu postáv (bojový expert Brian Armstrong a sniper Shawn Rivers), ktorí budú plniť úlohy, ktoré uľahčia situáciu zásahovému Rainbow Six teamu z PC, Xbox 360 a PS3 verzií hry.
V základnom hernom režime na vás čaká set misií s rôznorodou náplňou, behom ktorých sa budete môcť prepínať medzi oboma postavami, aby ste dokázali splniť špecifické ciele, medzi ktorými nechýba odstránenie dôležitých osôb odstrelených puškou, alebo prekvapivá likvidácia skupinky nepriateľov. Veľkou pomocou v boji proti teroristom vám bude i možnosť plánovanie ďalších krokov na taktickej mape a možnosť kdekoľvek sa prepnúť z first-person do third-person pohľadu kvôli väčšiemu prehľadu o situácií okolo vás.
Okrem základného príbehového singleplayer módu hra ponúka i tzv. Terrorist Hunt mód, v ktorom je vašou úlohou likvidácia teroristov na presne vymedzenom území. Nechýba ani podpora multiplayeru aj pre šesť hráčov v miestnom i on-line multiplayeri.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Hry na PSP Ubisoft, najprezeranejšie produkty Ubisoft alebo najlacnejšie Hry na PSP.

Reklama