SkipHop Kamaráti zo stromu s hrazdou

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Hracie deky a hrazdičky

.Farebná hracia deka americkej značky SKIP HOP. Deka je okrúhleho tvaru, s prírodnými motívmi, so zaujímavými aktívnymi prvkami: ohýbacie lístky, v kmeni stromu sa ukrýva zrkadlo (s možnosťou vybratia pre prípad vypranie deky), pískajúce kvetinky..Hrazdičku tvorí mäkké oblúky sa 13-tich slučkami pre ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Hracie deky a hrazdičky

Popis

  .
 • Farebná hracia deka americkej značky SKIP HOP. Deka je okrúhleho tvaru, s prírodnými motívmi, so zaujímavými aktívnymi prvkami: ohýbacie lístky, v kmeni stromu sa ukrýva zrkadlo (s možnosťou vybratia pre prípad vypranie deky), pískajúce kvetinky.
 • .
 • Hrazdičku tvorí mäkké oblúky sa 13-tich slučkami pre ľubovoľné uchytenie 5-tich závesných hračiek: jabĺčko s detským zrkadlom má naťahovacie stopku, vtáčik s hrkajúcimi guličkami má ohýbacie a šuštiace krídelká, veverička s orieškom píska, spievajúci vtáčik má drevený krúžok a ohýbacie krídelká, sovička s načechraným perím z plsti veselo hrkajú. Jednotlivé hračky sa dajú z hrazdičky odňať a dať dieťatku na hranie do ručičiek, alebo pripnúť napr. Na kočík, autosedačku a pod. Vankúšik, ktorý je súčasťou výbavy hracie deky, je s farebnou potlačou písmeniek, bábätko sa o neho môže pri hre oprieť.
 • .
.Hracia deka je dodávaná v praktickom priehľadnom pevnom obale na zips, s uchom na prenášanie. Ak sa deka nepoužíva, možno ju jednoducho zložiť a uložiť do obalu, v ktorom zaberá málo miesta a je chránená pred prachoma príp. poškodením, napr. pri cestovaní. Deku možno znovu rozložiť v priebehu 2 minút.Čistenie a údržba.Pred praním vyberte z deky zrkadlo. Perte v studenej vode na mierny program, Nebel, nechajte uschnúť na vzduchu. Vankúšik a plyšové hračky: čistite vlhkých handričkou / alebo hubkou. Možno ich prať v práčke v studenej vode, na mierny program. Nebieliť. Nechať uschnúť na vzduchu. Spievajúci vtáčik: čistite len po povrchu vlhkou handričkou / alebo hubkou. Neponárajte do vody.Jednoduché skladanie:.Položte deku na rovný povrch potlačou nahor. Plastové spony – na každom konci oblúku – prevlečte dierou v jednom každom rohu deky a zacvaknite ich do príslušných plastových dielov. Oblúky upínajte tak, aby ste z nich vytvorili "X". Výrobok môže skladať iba dospelá osoba.Rozmer balenia a špecifikácie:.
  .
 • rozmery: priemer deky 91,5 cm, výška oblúkov 48,25 cm
 • .
 • hmotnosť: 130 g
 • .
 • materiál: deka vrchná časť: 65% polyester, 35% bavlna, spodná časť: 100% polyester, výplň: polyesterové vlákno, plast.fólie; oblúky povrch: 100% polyester a 65% polyester, 35% bavlna, výplň: polyetylénová pena; vankúšik výplň: 100% polyesterové vlákno; vankúšik 100% polyesterové vlákno
 • .
.0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov.

Reklama

Reklama