Lamaze Otočná zahrádka

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Hracie deky a hrazdičky

Lamaze - Otočná záhradka 0m+ - Hra v polohe na brušku je veľmi dôležitá pre posilnenia krčného a chrbtového svalstva. - Naša *Otočná záhradka* prináša inovačný prístup k hre na brušku. - Unikátna otočná podložka najprv (do 2 mesiacov) vaše novorodeniatko jemne hojdá, navodí u neho pocit bezpečia a zároveň ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Hracie deky a hrazdičky

Popis

Lamaze - Otočná záhradka 0m+

- Hra v polohe na brušku je veľmi dôležitá pre posilnenia krčného a chrbtového svalstva.
- Naša *Otočná záhradka* prináša inovačný prístup k hre na brušku.
- Unikátna otočná podložka najprv (do 2 mesiacov) vaše novorodeniatko jemne hojdá, navodí u neho pocit bezpečia a zároveň ho stimuluje k zdvíhaniu hlavičky a tým i k posilovaniu krčných svalov. 
- Ako náhle krčné a chrbtové svaly dieťaťa zosilnie (medzi 3-5 mes.), naučí sa dieťa vzpierať, otáčať a pohybovať po podložke, aby ju mohlo preskúmať.
- Kombinácia otočného mechanizmu a podložky plnej atrakcií lákajúcich k skúmaniu podnecuje dieťa, aby precvičovalo krčné a chrbtové svaly, zatiaľ čo si hraje s rozmanitými hračkami umiestnenými na podložke.
- Keď dieťa zvládne polohu na brušku, začne sa zdvíhať a liezť, podložka zostáva ako zábavný hrací koberček, ktorý môžete zložiť a vziať kamkoľvek so sebou. 

- Hračka je vyrobená z praktického ľahko umyvateľného materiálu. Pri všetkýchhračkách Lamaze nie je časť, ktorá by sa mohla dostať do úst, vyrobenás PVC.
- Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Reklama

Reklama