Gardena Combisystem rezacie hrable 3392 cena od 24,00 € | Pricemania

Gardena Combisystem rezacie hrable 3392

TOP 13
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Hrable

Vlastnosti Nekývavé spojenie Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania. Použiteľnosť so všetkými násadami Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. ...viac

Popis

Vlastnosti
Nekývavé spojenie

Výrobky combisystem sa jednoducho pripoja k násade a pevne sa dotiahnu. Táto spoľahlivá technológia zaručuje spoľahlivú prácui bez viklania.
Použiteľnosť so všetkými násadami

Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Nech už je násada z dreva alebo hliníka alebo je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.
Záruka 25 rokov

Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
2 v 1

Rezacie hrable majú rôzne hroty pre rôzne použitie. So špicatými hrotmi sa fá odstraňovať mach a trávna plsť a pri otočení do polohy hrablí je možné pomocou zaoblených a hustých hrotov hrabať záhradný odpad.
Odolné voči korózii

Rezacie hrable z radu GARDENA combisystem sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom a pozinkovaných hrotov pre optimálnu ochranu proti korózii.


Popis

Na odstraňovanie machu a trávnej plste


Vďaka radom s rôznymi zubami sú rezacie hrable z radu GARDENA combisystem vhodné pre prácu po celý rok a predstavujú dva nástroje v jednom. Špicaté hroty na jednej strane umožňujú odstraňovanie machu a trávnej plste prenikaním niekoľko milimetrov hlboko do zeme. Pracovná šírka je 35 cm. Pri otočení hrablí môžu zaoblené a husté hroty zhrabávať listy, záhradný odpad a dokonca i kamene. Všetky hroty sú pozinkované a lisované a sú tak koróziivzdorné. Rezacie hrable sú vhodné pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy doporučuje násadu dĺžky 180 cm. Záruka 25 rokov.
Technické špecifikácie

Číslo výrobku
3392-20


EAN-Code:
4078500339209

Špecifiácie

Use
Na odstraňovanie machu a trávnej plste, hrabanie lístia, odpadkov a kamenia


Recommended Handle Lenght
180 cm


Záruka spoločnosti Gardena
Záruka 25 rokov


Pracovná šírka, cm
35 cmNásady pre combisystemSprievodca


Ako nájsť správnu násadu pre vaše záhradné náradie combisystem od spoločnosti GARDENA


Spoločnosť GARDENA ponúka rad násad pre záhradné náradie combisystem. Všetky násady možno skombinovať s akýmkoľvek nástrojom, je však niekoľko vecí, ktoré by ste mali pred výberom násady zvážiť.

Vy a vaše preferencie
Nie každý je rovnaký, a my radi vytvárame produkty na základe potrieb používateľa.


Telesná výška
Dĺžka násady, ktorú potrebujete, závisí od vašej telesnej výšky. Preto sú násady combisystem od spoločnosti GARDENA dostupné v niekoľkých dĺžkach a niektoré z nich majú dokonca teleskopickú funkciu, takže môžete dĺžku prispôsobiť tak, aby vyhovovala výške každej osoby a každému použitiu.


Materiál
Násady GARDENA sú dostupné buď ako drevené, alebo hliníkové. Čo by ste si mali vybrať, závisí väčšinou od osobných preferencií. Drevo je prírodný materiál a je veľmi príjemné na dotyk. Hliník je veľmi ľahký.Aké záhradné práce by ste chceli vykonávať?
Pre správny výber násady je veľmi dôležitý druh práce, ktorú budete na záhrade vykonávať.
Okopávanie, odstraňovanie buriny a prevzdušňovanie


Takéto úkony vyžadujú úzky kontakt násady s telom, pre čo najlepšiu ergonómiu a efektivitu. Preto sa odporúča kratšia násada.Hrabanie a čistenie


Takéto úkony vyžadujú vzpriamený postoj a väčší odstup. Preto sa odporúča dlhšia rukoväť.

Práca vo výškach


Odporúčame teleskopickú násadu, ktorú je možné vysunúť pri práci vo vyšších stromoch.Zvýšená ochrana chrbta


Pre lepšiu ochranu chrbta odporúčame ergonomicky tvarovanú násadu Aluminium 150 plus umožňujúcu pracovať v šetrnejšej vzpriamenej polohe vďaka ergonomickému systému uchopenia.Stručné fakty

Pozrite si všetky dôležité fakty o systéme GARDENA combisystem.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Hrable Gardena, najprezeranejšie produkty Gardena alebo najlacnejšie Hrable.

Reklama