Eukanuba Adult Large Breed Lamb & Rice 12kg cena od 42,90 € | Pricemania

Eukanuba Adult Large Breed Lamb & Rice 12kg

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Granule pre psy

Kompletné krmivo pre psov od 1 do 6 rokov s hmotnosťou od 25 do 40 kg a od 2 do 6 rokov pre psy s hmotnosťou nad 40 kg. S bohatým obsahom jahnacieho mäsa a ryže jahnacie mäso predstavuje veľmi dobre stráviteľnú výživu, vhodnú aj pre citlivé psy. Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimálnu dennú dávku ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Granule pre psy

Popis

Kompletné krmivo pre psov od 1 do 6 rokov s hmotnosťou od 25 do 40 kg a od 2 do 6 rokov pre psy s hmotnosťou nad 40 kg.

S bohatým obsahom jahnacieho mäsa a ryže
jahnacie mäso predstavuje veľmi dobre stráviteľnú výživu, vhodnú aj pre citlivé psy. Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimálnu dennú dávku proteínov, tuku, karbohydrátov, dôležitých vitamínov a minerálov pre zdravie a pohodu vášho psa. Táto strava obsahuje osobitné zložku FlexMobility (systém starostlivosti o kĺby), ktorej nutričná zložka podporuje zdravú kĺbovú chrupavku a nízku hladinu tuku na udržanie optimálnej hmotnosti a minimalizáciu zaťaženia kĺbov. Obsahuje prísady vysokej kvality a veľké množstvo živočíšnych proteínov.

Charakteristika krmiva
* Starostlivosť o zuby (zubný kamen)
podporuje zdravé zuby tým, že znižuje hromadenie zubného kamena. Hrubo rozomleté granule napomáhajú odstrániť zubný povlak a špeciálna kombinácia minerálov zabranuje ukladaniu materiálov vytvárajúcich zubný kamen na zuboch.
* Systém FlexMobility (JMS LB)
podporuje zdravé kĺby, čo psy veľkých plemien nevyhnutne potrebujú. Obsahuje glukosamín a sulfát chondroitínu pre odolné a silné chrupavky.
* Zdravá imunita
podporuje imunitný systém a každodennú prirodzenú regeneráciu zdravých buniek. Obsahuje dôležité antioxidanty, ako je napríklad vitamín E.
* Starostlivosť o srsť
stará sa o hustú a lesklú srsť, podporuje zdravú pokožku a prirodzený proces hojenia. Obsahuje optimálnu rovnováhu Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín.
* Dobré trávenie
podporuje zdravý tráviaci trakt a účinné vstrebávanie živín. Obsahuje stredne fermentovanú vlákninu (repnú dren).
* Množstvo vitamínov je zaručené do dátumu spotreby

Kŕmny návod: Pozrite tabuľku na obale.

Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso (prírodný zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), 14% jahnacie mäso, 14% ryža, kukurica, cirok, jačmen, sušené vajcia, 2,6% sušená repná dužina, živočíšny tuk, hydrolyzované živočíšne proteíny, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, 0,26% fruktooligosacharidy, uhličitan vápenatý, rybí tuk.
Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky.

Akostné znaky: hrubé proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, hrubé popoloviny 6,3%, vláknina 2,3%, vápnik 0,95%, fosfor 0,85%, Omega-3 mastné kyseliny 0.22%, Omega-6 mastné kyseliny 1.9%, vitamín A 41811 mj /kg, vitamín D3 1387 mj /kg, vitamín E (alfatokoferol) 232 mg /kg, L-karnitín 44 mg /kg, betakarotén 4,6 mg /kg .
Metabolizovateľná energia 3570 kcal /kg

Dostupné v balení: 2,5 kg, 12 kg

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Granule pre psy Eukanuba, najprezeranejšie produkty Eukanuba alebo najlacnejšie Granule pre psy.

Reklama