Seagate BackUp Plus Hub STEL8000200 8TB cena od 155,49 € | Pricemania

Seagate BackUp Plus Hub STEL8000200 8TB

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 155,49 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Externé pevné disky

Zálohujte, ukladajte a užite si viac miesta pre svoje dáta, ako len je to možné. Využite možnosť pripojiť 2 externé zariadenie pre rýchlu zálohu vďaka dvojici portov USB 3.0 na prednej strane. Externý disk Seagate Backup Plus Hub pojme ohromujúci objem až 8 TB vašich dát. Môžete ukladať všetky fotografie, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Seagate BackUp Plus Hub STEL8000200 8TB

Popis

Zálohujte, ukladajte a užite si viac miesta pre svoje dáta, ako len je to možné. Využite možnosť pripojiť 2 externé zariadenie pre rýchlu zálohu vďaka dvojici portov USB 3.0 na prednej strane. Externý disk Seagate Backup Plus Hub pojme ohromujúci objem až 8 TB vašich dát. Môžete ukladať všetky fotografie, súbory, videá, filmy, seriály a čokoľvek vás napadne prakticky neobmedzene. Seagate ponúka nielen rýchly prenos dát, ale hlavne dlhodobú stabilitu a dlhú výdrž dát. Chráňte svoj digitálny život a zálohujte, aby ste o svoje dáta neprišli.

Ukladajte a zdieľajte
Neriskujte stratu svojich dát a vytvárajte záložné kópie všetkých snímok a videí pomocou programu Seagate Dashboard, vrátane tých, ktoré zdieľate na sociálnych sieťach. Prehľadný Seagate Dashboard vám umožní plánovať a prispôsobiť plánované miestne zálohovanie jedným kliknutím. Stiahnite si Seagate Mobile Backup app pre iOS alebo Android a zálohujte ľahko videá a fotografie z vášho mobilného telefónu.

V jednoduchosti je krása
Príjemný moderný dizajn v čiernej farbe a veľký úložný priestor robia z toho externého disku perfektné úložisko, ktoré môžete nechať na očiach všetkým.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama