Dino Lúpežníci, traste sa! cena od 6,81 € | Pricemania

Dino Lúpežníci, traste sa!

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 7,19 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Doskové hry

DINO Lúpežníci traste sa! Pokračovanie úspešnej hry Lúpežníci s upravenými pravidlami. Kráľovský chodník obsadila tlupa krvilačných lúpežníkov. Staňte sa jedným zo statočných vojakov, ktorí s lúpežníkmi zatočí. Hra precvičuje jednoduché počítanie a logické myslenie. Balenie obsahuje: herný plán, karty, ...viac

Popis

DINO Lúpežníci traste sa! Pokračovanie úspešnej hry Lúpežníci s upravenými pravidlami. Kráľovský chodník obsadila tlupa krvilačných lúpežníkov. Staňte sa jedným zo statočných vojakov, ktorí s lúpežníkmi zatočí. Hra precvičuje jednoduché počítanie a logické myslenie. Balenie obsahuje: herný plán, karty, figúrky, kocku a návod v českom a slovenskom jazyku. Hra Lúpežníci traste sa! je určená pre 2-6 hráčov vo veku od 5 rokov. Časová náročnosť hry je cca 20 minút.Parametry: Výrobca: Dino Krajina pôvodu: CZ Hmotnosť: 0.47 kg Balenie: krabice Potrebuje batériu: NE Určené pre: unisex Vek od: 5 rokov.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
KatkaPred 8 mesiacmi a 2 týždňami

  • Výborná hra. Jedna z našich najobľúbenejších. Akčné, zábavná, netrvá príliš dlho, jednoduché pravidlá + dieťa sa učí porovnávať hodnotu čísel 1-10. Vekovo by som ju videla na 5-8 rokov a určite je vhodná aj pre dievčatá.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Doskové hry Dino, najprezeranejšie produkty Dino alebo najlacnejšie Doskové hry.

Reklama