Sony BDV-N9200W | Pricemania

Sony BDV-N9200W

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Domáce kiná Blu-ray

3D Blu-ray domáce kino 5.1 Nová definícia zvuku domácej zábavy. 5.1-kanálový systém domáceho kina so zvukom vo vysokom rozlíšení. Preneste výkon kina priamo do svojej obývačky vďaka systému BDV-N9200W. Vychutnajte si všetky obľúbené filmy s realistickými detailmi vďaka zvýšeniu rozlíšenia a prenosu ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Domáce kiná Blu-ray

Popis

3D Blu-ray domáce kino 5.1

Nová definícia zvuku domácej zábavy. 5.1-kanálový systém domáceho kina so zvukom vo vysokom rozlíšení. Preneste výkon kina priamo do svojej obývačky vďaka systému BDV-N9200W. Vychutnajte si všetky obľúbené filmy s realistickými detailmi vďaka zvýšeniu rozlíšenia a prenosu signálu 4K. Všetko, od explózií až po šepkanie, ožíva vďaka 5.1-kanálovému priestorovému zvuku a reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid, zatiaľ čo zvuk vo vysokom rozlíšení približuje hudbu kvalite originálnych nahrávok.

Kvalita skutočne podľa predstáv autora. Vychutnajte si tie najjemnejšie detaily zvuku štúdiovej kvality vo vysokom rozlíšení. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor navzájom spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, napríklad digitálne zvýšenie rozlíšenia, a pomáhajú vytvoriť dokonalý zážitok z počúvania.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení. Počúvajte zvuk ako v nahrávacom štúdiu. Formát zvuku vo vysokom rozlíšení konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej rýchlosti a presnejšie ako CD. Vzorkovacia frekvencia môže byť vyššia ako 24 bitov/96 kHz, vďaka čomu zachytí viac detailov a vytvorí maximálne realistickú hudbu.

Hudobná zbierka vyššej kvality. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC a WMA) na úroveň diskov CD. Obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a reprodukuje súbory v kvalite blízkej originálu.

Vychutnajte si každý tón. Klasické zosilňovače vyžadujú viacero konverzií. S-Master HX je 100 % digitálny. Procesor DSP analyzuje súbor a zosilňovač S-Master HX konvertuje signál na kvalitu blízku zvuku vo vysokom rozlíšení a odosiela ho cez dolnopriepustný filter (LPF).

Počúvajte hlasno a čisto. Funkcia ClearAudio+ automaticky upravuje nastavenie zvuku televízora tak, aby vytvorila strhujúci zážitok. Vychutnajte si hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo sledujete, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Štvornásobok detailov vysokého rozlíšenia Full HD. Realistická čistota so zvýšením rozlíšenia na formát 4K. Vstúpte do novej éry domáceho kina. Formát 4K s rozlíšením štyrikrát vyšším ako pri vysokom rozlíšení Full HD ponúka osem miliónov pixelov a vytvára tak neuveriteľne realistický obraz, akoby ste pozerali na skutočný svet.

Bezproblémový prenos obsahu. Zdieľajte filmy a hudbu prostredníctvom NFC, Miracast, Bluetooth a WiFi. Zrkadlite obrazovku smartfónu na televízore a zdieľajte filmy, videá a fotografie. Na okamžité nadviazanie bezdrôtového pripojenia prostredníctvom technológie Miracast sa stačí dotknúť zariadením s technológiou NFC systému BDV-N9200W. Prenášajte hudbu bezdrôtovo pomocou technológií WiFi, Bluetooth a počúvania jedným dotykom NFC.

Vytvorte atmosféru. Reproduktor osvetlený svetelnými diódami dokonale dotvára scénu. Vychutnajte si domácu zábavu vo farbe so štýlovým bielym dizajnom a 48 zabudovanými svetelnými diódami. Môžete si vybrať automatickú synchronizáciu svetla s hudbou a videom alebo 4 predvolené vzory, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru.

To najlepšie z webu priamo na televízore. Buďte online a sledujte, čo sa deje. Objavte sieť Sony Entertainment Network a vychutnajte si okamžitý prístup k najnovším filmom, hudbe, záznamom televíznych programov a ďalšiemu obsahu. Prepínajte medzi širokým výberom kanálov online, počúvajte obľúbenú hudbu vďaka službám Spotify a Deezer alebo sledujte najnovšie videá na lokalite YouTube.

Filmy vyzerajú lepšie než kedykoľvek predtým. Zvýšenie rozlíšenia Full HD 3D a 3D. Pripojte prehrávač 3D Blu-ray cez port HDMI k televízoru HDTV s podporou 3D a sledujte filmy v kvalite Full HD. Tento prehrávač prehráva aj disky DVD a konvertuje 2D filmy na simulovaný formát 3D s väčšou hĺbkou a detailnosťou obrazu.

Prehráva: 3D BD, BD, BD-R/RE, BD-ROM, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
Podporuje: MKV, DivX, WMV, FLAC, ALAC, MP3, WMA, AAC, JPEG, GIF, PNG
4K Upscaling
Full HD Upscaling
Konverzia z 2D na 3D
x.v.Color, Deep Color
Celkový výkon: 1200 W
Konfigurácia reproduktorov: 5.1ch (4x stĺpový, stredový reproduktor, subwoofer)
Bezdrôtové zadné reproduktory
Kužeľ zo skleného vlákna spevneného sľudou
Reproduktory Magnetic Fluid
Digitálny zosilňovač S-Master HX
Technológia ClearAudio+
Hi-Res Audio
Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic, Dolby TrueHD
DTS, DTS-HD, DTS 96/24
Automatická kalibrácia pomocou mikrofónu
WiFi, Bluetooth, NFC
Smart funkcie: DLNA, Sony Entertainment Network (SEN), aplikácia SongPal, zrkadlenie obrazovky (Miracast), webový prehliadač, TV Side View
FM tuner s RDS, 20 predvolieb
Futbalový režim
Režim Digital Music Arena
Osvetlené reproduktory
2x HDMI vstup, HDMI výstup, USB, optický zvukový vstup, Ethernet (LAN)
Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 480 x 78 x 212,5 mm
Hmotnosť hlavnej jednotky: 3,1 kg
Farba: čierna
Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Domáce kiná Blu-ray Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Domáce kiná Blu-ray.

Reklama