Sony BDV-N7200W | Pricemania

Sony BDV-N7200W

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Domáce kiná Blu-ray

3D Blu-ray domáce kino 5.1 Systém domáceho kina s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení. Vaša obývačka sa zmení na kino: vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení z reproduktorov Magnetic Fluid. Prenášajte obsah cez zabudované rozhranie WiFi a zrkadlite na televízore svoj telefón ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

3D Blu-ray domáce kino 5.1

Systém domáceho kina s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení. Vaša obývačka sa zmení na kino: vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení z reproduktorov Magnetic Fluid. Prenášajte obsah cez zabudované rozhranie WiFi a zrkadlite na televízore svoj telefón s podporou technológie Miracast.

Najlepší obraz pre vaše filmy. Pripojený prehrávač diskov 3D Blu-ray Disc zabezpečí najvyššiu kvalitu obrazu vo všetkých filmoch. Prehrávajte zbierku diskov DVD a sledujte obraz s rozlíšením upraveným na kvalitu blízku vysokému rozlíšeniu alebo filmy na diskoch Blu-ray a 3D Blu-ray v plynulom a pôsobivom vysokom rozlíšení Full HD a 3D.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení. Technológia zvuku vo vysokom rozlíšení založená na konverzii analógového zvuku na digitálny pri vyššej ako štandardnej frekvencii zachováva odtienky a detaily, ktoré ste vo zvuku a dialógoch nikdy predtým nepočuli.

Nič, iba výkonný zvuk. Štíhle kompaktné satelitné reproduktory bez tlmiča s technológiou Magnetic Fluid vytvárajú pôsobivý zvuk s minimálnym šumom. Digitálny zosilňovač S-Master HX znižuje skreslenie v celom rozsahu frekvencií, takže jasne začujete aj ten najjemnejší šepot a najmohutnejší výbuch.

Smartfón na veľkej obrazovke. Stačí priložiť smartfón alebo tablet s technológiou NFC k systému domáceho kina a zrkadliť videá, fotografie a ďalší obsah na televízore.

Zažite atmosféru živého vystúpenia. Zažite atmosféru skutočného zápasu pomocou režimu živého vysielania futbalu. Zvuk je upravený tak, aby vám sprostredkoval hlasný a zreteľný hukot davu. Alebo sa preneste do prvého radu na koncerte v režime digitálnej koncertnej sály - vypočujte si jedinečnú akustiku londýnskej arény O2 prenesenú k vám domov.

Jednoduchý prístup online cez zabudované rozhranie WiFi. Prenášajte zábavu z internetu alebo vašej domácej bezdrôtovej siete so zabudovaným rozhraním WiFi a potom sa pripojte k iným zariadeniam s certifikáciou DLNA. Technológia Bluetooth umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenia, takže si môžete vychutnať filmy a hudbu bez starostí s káblami.

To najlepšie z webu priamo na televízore. Objavte sieť Sony Entertainment Network a vychutnajte si prístup k najnovším filmom, hudbe, záznamom televíznych programov a pod. Prepínajte medzi kanálmi online, počúvajte hudbu vďaka službám Spotify a Deezer alebo sledujte videá na YouTube.

Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal. Svet hudby vo vašich rukách. Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Prehráva: 3D BD, BD, BD-R/RE, BD-ROM, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
Podporuje: MKV, DivX, WMV, FLAC, ALAC, MP3, WMA, AAC, JPEG, GIF, PNG
4K Upscaling
Full HD Upscaling
Konverzia z 2D na 3D
x.v.Color, Deep Color
Celkový výkon: 1200 W
Konfigurácia reproduktorov: 5.1ch (4x satelitný, stredový reproduktor, subwoofer)
Bezdrôtové zadné reproduktory
Digitálny zosilňovač S-Master
Technológia ClearAudio+
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic, Dolby TrueHD
DTS, DTS-HD, DTS 96/24
Automatická kalibrácia pomocou mikrofónu
WiFi, Bluetooth, NFC
Smart funkcie: DLNA, Sony Entertainment Network (SEN), aplikácia SongPal, zrkadlenie obrazovky (Miracast), webový prehliadač, TV Side View
FM tuner s RDS, 20 predvolieb
Futbalový režim
2x HDMI vstup, HDMI výstup, USB, optický zvukový vstup, Ethernet (LAN)
Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 480 x 78 x 212,5 mm
Rozmery satelitných reproduktorov (ŠVH): 147 x 455 x 147 mm
Rozmery stredového reproduktora (ŠVH): 365 x 73 x 77 mm
Rozmery subwoofera (ŠVH): 265 x 430 x 265 mm
Hmotnosť hlavnej jednotky: 3,1 kg
Hmotnosť satelitných reproduktorov: 1,2 kg
Hmotnosť stredového reproduktora: 1,1 kg
Hmotnosť subwoofera: 6,3 kg
Farba: čierna
Dodávané príslušenstvo: diaľkový ovládač s batériami

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Domáce kiná Blu-ray Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Domáce kiná Blu-ray.

Reklama