Temnejšia stránka

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 2,89 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Agentka FBI Smoky Barretová je tak trochu nevyspytateľná a záhadná - ako sérioví vrahovia, ktorým šliape na krk. Keď ju a jej tím vyšetrovateľov povolá sám riaditeľ FBI k prípadu vraždy, ktorá sa odohrala počas letu z Texasu do Virgínie, vyšetrovatelia zažijú šok. A ďalšie prekvapenia nedajú na seba ...viac

Popis

Agentka FBI Smoky Barretová je tak trochu nevyspytateľná a záhadná - ako sérioví vrahovia, ktorým šliape na krk. Keď ju a jej tím vyšetrovateľov povolá sám riaditeľ FBI k prípadu vraždy, ktorá sa odohrala počas letu z Texasu do Virgínie, vyšetrovatelia zažijú šok. A ďalšie prekvapenia nedajú na seba dlho čakať.

Agentka Smoky čoskoro zistí, že za vraždou stojí sériový vrah, ktorý má za sebou desivý počet vrážd a sústreďuje sa na ľudí s tajomstvami. A nie sú to obyčajné tajomstvá. Sú to tie najskrytejšie, najtemnejšie tajomstvá, pre ktoré vyhľadáva a likviduje svoje obete. Aj vinou internetu sa prípad dostane na verejnosť a hrozí, že vypukne hystéria.

To všetko sa odohráva v čase, keď sa agentka Smoky s námahou usiluje vychovávať svoju adoptovanú dcéru Bonnie. Aj agentka sa ocitne pod neuveriteľným tlakom a čelí obrovskému, zdanlivo neriešiteľnému problému. Kto bude ďalšou obeťou? Lebo všetci máme svoje tajomstvá. Dokonca aj Smoky Barretová. Z anglického originálu The Darker Side (A Bantam Book, Bantam Dell, a Division of Random House, Inc., New York, USA) preložila Lucia Nižníková- Kollárová.

Ukážka z textu V nočných hodinách, keď je každý sám, nám tieto tajomstvá klopú na dvere. Niektoré nahlas, iné potichu, vracajú sa, šepkajú, jačia. Ani zámka im nie je na prekážku; majú totiž kľúč. Zhovárame sa s nimi, úpenlivo prosíme, kričíme; túžime ich niekomu povedať, vytrhnúť si ich z hrude, aby sa nám uľavilo.

Prehadzujeme sa v posteli, opíjame sa, odháňame ich od seba, vyjeme na mesiac. Potom príde brieždenie, utíšime ich, znova si ich zaženieme do kútika srdca a zo všetkých síl sa usilujeme žiť ďalej. Úspech tejto námahy závisí od povahy človeka a veľkosti tajomstva. Nie každý unesie pocity viny. Mladý či starý, muž lebo žena, všetci máme tajomstvá.

Toto ma naučil život, sama som to prežila a poznám to z vlastnej skúsenosti.

 • Hľadím na mŕtve dievča na kovovom stole a v duchu sa pýtam: aké tajomstvo, ktoré sa už nikto nikdy nedozvie, si v sebe nosila?

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Dobrodružné romány, trilery alebo najprezeranejšie produkty N/A.

  Reklama