Canon EOS 5D Mark IV

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Digitálne zrkadlovky

Vyskladajte si váš vlastný set a získajte odmenu, až 800€ späť! Viac info po kliknutí na nasledujúci obrázok: Akciu "CASH BACK" poskytuje priamo výrobca Canon Inc po zaregistrovaní koncového zákazníka na svojej stránke, podmienkou pre získanie zľavy je jej uplatnenie do 31.1.2017 a súčasné zakúpenie ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Digitálne zrkadlovky

Popis

Vyskladajte si váš vlastný set a získajte odmenu, až 800€ späť!
Viac info po kliknutí na nasledujúci obrázok:

Akciu "CASH BACK" poskytuje priamo výrobca Canon Inc po zaregistrovaní koncového zákazníka na svojej stránke, podmienkou pre získanie zľavy je jej uplatnenie do 31.1.2017 a súčasné zakúpenie ďalších výrobkov Canon, podrobné informácie získate TU. Predajca FaxCopy negarantuje poskytnutie zľavy.


Bez ohľadu na to, čo fotografujete, s fotoaparátom EOS 5D Mark IV získate bezkonkurenčnú kvalitu obrázkov a perfektný profesionálny výkon.

Hľadajte dokonalosť
Fotoaparát EOS 5D Mark IV je navrhnutý na dosahovanie výkonu v každej situácii, má nádherný dizajn a dokonalý všestranný objektív.

Všetko je to o detailoch
Od okamihu, kedy svetlo prenikne cez objektív, fotoaparát EOS 5D Mark IV zachytáva každý jemný rozdiel, každú farbu a každý detail. Vďaka novému snímaču s výnimočnou jasnosťou spoločnosť Canon opäť dokázala vyzdvihnúť detaily ešte menších rozmerov. Pozrite sa na svet novým pohľadom.

Precíznosť ako štandard
Fotoaparát EOS 5D Mark IV využíva pokročilé zaostrovanie a meranie, ktoré umožňuje zachytávať okamihy a počas diania ich sledovať, a to aj v náročných svetelných podmienkach.

Navrhnutý na poskytovanie vysokého výkonu
Legendárne fotoaparáty sú odolné a fotoaparáty série EOS 5D ponúkajú novej generácii fotografov skvelú kvalitu konštrukcie, výkon a pokročilé utesnenie proti poveternostným vplyvom1. Model EOS 5D Mark IV nepoľavuje v dôraze kladenom na rýchlu prevádzku a odolnosť.

Postúpte na umelecké rozlíšenie 4K
Objavte v sebe schopnosti tvorcu filmov v rozlíšení 4K a pridajte si videozáznamy 4K EOS Movie do svojho portfólia.

Vysoké rozlíšenie
Videá v rozlíšení 4K

Ostaňte pripojení
Svoje diela môžete zdieľať vďaka mimoriadne rýchlemu pripojeniu cez USB 3.0, Wi-Fi a NFC.

Odkaz na stránku výrobcu

Reklama

Reklama