Baby Bjorn Balance Soft

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Detské lehátka

Baby Bjorn Lehatko Balance Soft Lehátko je jedným z najmilovanejších produktov BabyBjörn. Prvý model bol uvedený na trh v roku 1961 a od tej doby si miliony detí hrali v lehátkách, húpaly sa v nich a uspávali v nich. Posledným prírastkom je lehátko BabyBjörn Balance Soft, ešte mäkšia a modernejšia verzia ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Detské lehátka

Popis

Baby Bjorn Lehatko Balance Soft

Lehátko je jedným z najmilovanejších produktov BabyBjörn. Prvý model bol uvedený na trh v roku 1961 a od tej doby si miliony detí hrali v lehátkách, húpaly sa v nich a uspávali v nich. Posledným prírastkom je lehátko BabyBjörn Balance Soft, ešte mäkšia a modernejšia verzia klasického lehátka. Vďaka použitiu mäkkých a hebkých materiálov, oblých tvarov a ergonomického designu bolo docielené toho, že se dieťatko cítí v lehátku ako v náručí maminky alebo otecka. Pohodlný pocit hned od prvného dňa.


Mäkké textilie, pohodlný design
Húpanie rozvíjajúceí rovnováhu a motorické schopnosti
Ergonomicky navrhnuté v spolupráci s pediatrami
Ideálne na odpočinok i hranie
Lehátko & sedátko v jednom
Testované a bezpečné


Mäkkučký design pre extra pohodlie

Hebké materiály a oblé tvary dávajú spoločne s designem, ktorý poskytuje tu správnu oporu velmi pohodlný pocit dieťatku. Bezpečnostný popruh je mäkko vypolstrovaný a bábätká se ho radi držia.

Húpanie, ktoré rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu

Bábätká milujú húpanie! Dieťatko sa veľmi rýchlo naučí, ako sa vďaka svojím vlastným pohybom môže v lehátku húpať a rozvíjať tak rovnováhu a motorické schopnosti tou najprirodzenejšou cestou. Lehátka BabyBjörn nefungujú na baterky, ale na hravosť.

Ergonomický design pre správnu podporu hlavy a chrbátika

Keď si vzberiete lehátko BabyBjörn, môžete si biť istý tým, že vaše bábätko dostane správnu oporu pre hlavičku a chrbátik. Lehátko má presně tvarované látkové sedátko, ktoré prilieha k tělu dieťaťa a rozkladá rovnomerne váhu bábätka. Tým poskytuje dieťatku potrebnú oporu, a to je obzvlášť dôležité pre najmladších kojencov, keď ich svaly ešte niesu úplne vyvinuté.

Vhodné na odpočinok a hranie

Hravosť bábätka sa môže rýchlo zmeniť v ospalosť. Lehátko má rôzne pozície a môžete ľahko a ticho upravit lehátko z najvyššej pozície pre hranie do najnižšej pozíce pre spánok. Stredná pozíca je vhodná pre odpočinok. Lehátko môžete tiež zložiť úplne na plocho, čo je ideálne pre uskladnenie alebo prevoz.

Lehátko a sedátko v jednom

Lehátko BabyBjörn Balance Soft môžete používať ako lehátko alebo ako pohodlné sedátko. Od narodenia (asi 3,5 kg) do doby, než vie dieťa sedieť samé ho môžete používať ako lehátko. Keď se vaše dieťa naučí chodiť a samostatne sedieť, môžete odopnúť látku s bezpečnostným popruhom a vytvoriť tak pohodlné sedátko, které môže dieťa používať zhruba do 2 rokov (13 kg).

Špecifikácie


od narodenia do približne 2 rokov (3,5 – 13 kg).
Materiál 100% Polyester - Materiál, z kterého je vyrobené lehátko SOFT MESH, je priedušný a dobre odvádza teplo a po vypraní velmi rýchle uschne.
Látky, s ktorými picháza dieťa do styku sú testované a schválené podľa Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské produkty. Sú zaručene neškodné pre citlivoú detskú pokožku a nevyvolávajú alergie.


Hmotnosť a rozmery


Hmotnost: 2,1 kg
Výška/dlžka/šírka v najvyššej pozícii: 58 x 89 x 39 cm
Výška/dlžka/šírka v pozícii pre transport: 11 x 89 x 39 cm


Starostlivosť

Vyzlečenie látky je naozaj jednoduché. Jednoducho uvolníte dve elastické pútka na spodnej strane lehátka a stiahnete látku z rámu.
Perte na 40°. Používajte jemný, ekologicky nezávadný prací prostriedok bez bieliacích prostriedkov..

Reklama

Reklama