Zopa Siberian

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Detské fusaky

ZOPA Zimní fusak Siberian, Grey/BlackDo chladných a mrazivých dní oceníte fusak s prídavným a odnímateľným golierom, ktorý vášmu dieťaťu poskytne ešte väčšiu ochranu proti chladu. Vrchný materiál fusaku je vode a vetru odolný, zatiaľ čo vnútorná vrstva ponúka komfort mäkkého a hrejivého fleecu. Fusak ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Detské fusaky

Popis

ZOPA Zimní fusak Siberian, Grey/BlackDo chladných a mrazivých dní oceníte fusak s prídavným a odnímateľným golierom, ktorý vášmu dieťaťu poskytne ešte väčšiu ochranu proti chladu. Vrchný materiál fusaku je vode a vetru odolný, zatiaľ čo vnútorná vrstva ponúka komfort mäkkého a hrejivého fleecu. Fusak je opatrený systémom troch zipsov, ktoré ho dovoľujú úplne rozložiť a prípadne použiť ako podložku. Prídavný zips tu ponúka i rozšírenie fusaku. Otvor na tvár, na prednej strane, možno pomocou šnúrky stiahnuť, a ešte lepšie utesniť proti nepriazni počasia. Fusak je na zadnej strane opatrený otvormi na uchytenie, ktoré sú ideálne pre päťbodové bezpečnostné pásy. Zadná strana je potiahnutá protišmykovým materiálom. Na fusaku nájdete aj praktické vrecká na nevyhnutné drobnosti.Fusak výborne ochráni Vaše dieťa pred vetrom, dažďom, snehom a inou nepriazňou počasia.

    .
  • Možno ho prať v práčke na jemný program na 30 ° C.
  • Rozmery: 100 x 46 x 6 cm.
  • Hmotnosť: 750g.
  • Prateľný na 30 ° C.
  • Vhodný pre deti od 12-36 mesiacov
.VAROVANIE! Pred použitím výrobku odstráňte plastový obal, alebo ho uložte mimo dosahu dieťaťa, vyhnete sa tak nebezpečenstvo udusenia dieťaťa.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Detské fusaky Zopa, najprezeranejšie produkty Zopa alebo najlacnejšie Detské fusaky.

Reklama