Hugo Boss Boss Bottled Night 75ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 13,39 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Boss No. 6 Night posúva hranice priamočiare mužnosti tým, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdca, ktorým dominuje lístky brezy a kardamon s bohatým drevitým základom a zreteľným dotykom pižma. Kanadský herec Ryan Reynolds, ktorý sa stal tvárou tejto vône, je ideálnym predstaviteľom úspešného ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Hugo Boss Boss Bottled Night 75ml

Popis

Boss No. 6 Night posúva hranice priamočiare mužnosti tým, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdca, ktorým dominuje lístky brezy a kardamon s bohatým drevitým základom a zreteľným dotykom pižma. Kanadský herec Ryan Reynolds, ktorý sa stal tvárou tejto vône, je ideálnym predstaviteľom úspešného a moderne sofistikovaného muža.

Boss No. 6 Night je ideálnou voľbou pre muža, ktorý vyznáva hodnoty značky Boss a pre ktorého je jeho vôňa synonymom úspechu a príťažlivosti. Kompozícia stavia na štyroch hlavných ingredienciách - breze, kardamonu, vzácnych drevitých tónoch a pižmu, ktoré vytvára zvodné a zároveň provokatívne spojenie prepožičiavajúci svojmu nositeľovi zmyselný magnetizmus.

Vôňa bola na trh uvedená v roku 2010. 

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Deodoranty a antiperspiranty pre mužov Hugo Boss alebo najprezeranejšie produkty Hugo Boss.

    Reklama